خرید

دانلود فیلم

چگونه فاند بگیریم (مقدماتی)

 

چگونه فاند بگیریم (مقدماتی)
توضیحات در این وبینار به شما خواهیم گفت چطور کمک هزینه تحصیلی از دانشگاه های نقاط مختلف دنیا بگیرید
ارائه دهنده دکتر ترابیان
رزومه ارائه دهنده

دکتر ترابیان دارای سابقه در امور دریافت پذیرش و کمک هزینه تحصیلی

قیمت 99000تومان
اعتبار شما وارد شوید
مبلغ پرداختی وارد شوید
خرید برای خرید ابتدا وارد شوید

توضیحات رویداد

کمک هزینه تحصیلی یا fund یکی از مهمترین بخشهای دریاقت پذیرش از کشورهای مختلف دنیاست. متاسفانه با توجه به برابری ارزش ریال در برابر ارزهای خارجی بسیاری از دانشجویان ایرانی بدون دریافت بورسیه از دانشگاه مقصد توانایی اپلای کردن رو ندارن.

پس اگر میخواید اپلای کنید و دریافت فاند از دانشگاه براتون اهمیت داره معطل نشید و با پرداخت هزینه ای مناسب و بدون تحمل دردسرهای سیمنارهای حضوری با ما همراه بشید.

فاند در لغت به معنی تهیه وجه برای هدفی خاص یا همون سرمایه گذاریه. و به دو دسته کلی تقسیم میشه اول، هزینه ای که به عنوان حقوق و دستمزد به دانشجو پرداخت میشه که حاصل کار دانشگاهی به عنوان دستیار آموزشی یا پژوهشی است و دوم، هزینه ای که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم به پرداخت هزینه های دانشجو کمک میکنه.

شما میتونید برای دریافت فاند مسئول حل تمرین بشید یا اینکه دستیار پژوهشی یه استاد بشید البته برای هزینه های تحصیل مثال های دیگه ای مثل گرنت و اسکالرشیپ هم وجود داره مثلا اسکالرشیپ به صورت ترمی و براساس شایستگی های دانشجو پرداخت میشه.

اینقدر انواع مختلفی برای این مبحث وجود داره که اگر بخوایم بنویسیم یه کتاب میشه چطوره خودتون ببینید و بشنوید…بهتره نه؟ تازه اخر وبینار میتونید سوالاتون رو هم بپرسید دکتر ترابیان بهشون جواب میدن مطمئنم این متن نمیتونه به همشون جواب بده پس بدون ترس شروع کنید.

سخنرانی که دعوت کردیم (دکتر ترابیان) هم از افراد با تجربه در این زمینه است و میتونید اخر وبینار در مدت زمانی که برای پرسش و پاسخ درنظر گرفته شده سوالاتتون رو از ایشون بپرسید.

فیلم‌های مرتبط

 

اپلای و زندگی دانشجویی در آمریکا

کشور آمریکا یکی از مهمترین مقاصد دانشجویان سراسر دنیاست. بافت اجتماعی دانشگاه‌های آمریکا بسیار پیچیده است و ترکیب فرهنگی محیط‌های آکادمیک آن متاثر از دانشجویانی است که از مناطق مختلف جهان در آنجا تحصیل می‌کنند. در این وبینار به طور کلی ب...

چگونه فاند بگیریم (مقدماتی)

کمک هزینه تحصیلی یا fund یکی از مهمترین بخشهای دریاقت پذیرش از کشورهای مختلف دنیاست. ***متاسفانه با توجه به برابری ارزش ریال در برابر ارزهای خارجی بسیاری از دانشجویان ایرانی بدون دریافت بورسیه از دانشگاه مقصد توانایی اپلای کردن رو ندارن....

چگونه کارآموزی خارج از کشور بگذرانیم و حقوق بگیریم؟

کارآموزی خارج از کشور --------------------- ## international paid internship (IPI( ## در دوره کارشناسی درسی تحت عنوان کارآموزی وجود دارد که با وجود اینکه در بعضی از دانشگاه‌ها حتی صفر واحد دارد اما با توجه به اینکه اولین ارتباط عملی...

مقاله‌های مرتبط

 

10 دانشگاه برتر آمریکا برای تحصیل

چرا آمریکا برای تحصیل؟

دانشگاه های پیشرو در علم، کلاس های با کیفیت، اساتید مجرب، آینده تضمین شده، موقعیت های شغلی فراوان و محیط فوق العاده دانشگاه تنها بخشی از دلایلی هستن که شمارو متقاعد کنند که چرا تحصیل در آمریکا؟؟! 
هزینه ها...

پذیرش برای کارشناسی ارشد یا دکتری؟

بعد از کلی کلنجار رفتن با خودش، دیگه عزمشو جمع کرده بود که باید بره و توی کشوری دیگه دنبال رویاهاش بگرده.خانواده اش هم با این مسئله کنار اومده بودن و آخرین ترم های کارشناسی رو در ایران میگذروند. 
سوالی که براش پیش اومده بود این بود...

8 وبسایت مهم برای اپلای

درزمینه تحصیل و کارآموزی در خارج از کشور، وب‌سایت‌های بسیاری وجود دارد که می‌توانید به آن‌ها رجوع کنید. بسیاری از آن‌ها فقط خدمات پولی ارائه می‌کنند و کمتر در آن‌ها اطلاعات مجانی پیدا می‌شود. در بس...


برای ارسال نظر وارد یا عضو شوید