خرید

دانلود فیلم

0 تا صد GRE

 

0 تا صد GRE
توضیحات آزمون GRE مهم ترین فاکتور برای اخذ پذیرش از دانشگاه های آمریکاست که علاوه بر کشور آمریکا برای بعضی از دانشگاه های کانادا اروپا و ایتالیا بالا بودن verbal امتیاز بسیار مثبتی محسوب می‌شود.
ارائه دهنده مهندس احمد عبدالله زاده
رزومه ارائه دهنده
  • فارغ التحصیل کارشناسی رشته ریاضی محض از دانشگاه صنعتی شریف
    • فارغ التحصیل کارشناسی ارشد ریاضی گرایش جبر از دانشگاه صنعتی امیرکبیر
    • GRE quant 170 verbal 155
قیمت 199000تومان
اعتبار شما وارد شوید
مبلغ پرداختی وارد شوید
خرید برای خرید ابتدا وارد شوید

توضیحات رویداد

شاید شما هم مثل سایر دانشجویانی که قصد گرفتن پذیرش از دانشگاه های خارج از کشور را برای پاییز سال اینده یعنی برای پاییز سال 2019 دارند، بخواهید بدانید که باید از کجا شروع کرد. به طور کلی زمان بر ترین قسمت و مهم ترین قسمت شاید آزمون زبان شما باشد.

اگر قصد اخذ پذیرش از دانشگاه های آمریکا را دارید داشتن نمره GRE در رزومه شما الزامیست. این نمره در رزومه شما ایفاگر نقش اصلیست. به گونه ای که هر دانشگاهی ابتدا به نمره آزمون GRE توجه می کند و در صورتی که نمره آن کمتر از حد مورد انتظار آن دانشگاه باشد، اگر بهترین معدل و مقاله را داشته باشید از بررسی رزومه شما منصرف خواهند شد.

این وبینار را مهندس عبدالله زاده ارائه می دهد که نمره کوانت 170و وربال 155 را کسب کرده و چم و خم این 
آزمون را به طور کامل می داند پس فرصت را از دست ندهید

چرا نتیجه آزمون زبان شما مهم است؟

چون تنها نمره ایست که هیچ بستگی ای به گذشته شما ندارد و بعنوان یکی از نقاط پررنگ در رزومه شما میتواند خودنمایی کند و شما همچنان این فرصت را دارید تا با عملکرد عالی در این بخش و کسب نمره عالی احتمال گرفتن پذیرش خود را بالا ببرید. 
همچنین خیلی از افراد با معدل و رزومه مشابه فقط بنابر تفاوت در نمره زبان ممکن است شانس حضور در دانشگاه های خارجی را از دست بدهند.

من که میخوام اروپا اپلای کنم دیگه نیازی به GRE ندارم، پس همون تافل کافیه!!

این حرف صحیح است. ولی توجه داشته باشید که بعضی از دانشگاه‌های اروپا مثل University of Bologna که یکی از قدیمی ترین دانشگاه های جهان و رنک 204 جهان در سال 2016 است با کسب حد خاصی از GRE بدون اینکه به رزومه شما نگاه کنند، شما را پذیرش تحصیلی با فاند می کنند. 
قدرت نمره بالای GRE را دست کم نگیرید.

برای اینکه نمره زبان را تقویت کنیم باید چکار کنیم؟

هیچ فرمول طلایی و یا هیچ نکته طلایی برای این کار وجود ندارد. قطع به یقین کاری که شما باید بکنید تمرین، تمرین و تمرین است. باید تمام انرژی و انگیزه خود را برای یک برهه زمانی جمع کنید و تمام تلاش خود را بکنید تا به یک سطح خیلی خوب از زبان برسید. اما نکته اینجاست که با توجه به ترافیک بالای کارهایی که باید هر چه زودتر و بهتر انجام دهید تا پاییز بعدی در دانشگاه مورد نظر خود مشغول تحصیل باشید، زمان بسیار بسیار محدودی برای این کار دارید و عملا برای یک نتیجه قابل تامل و عالی در زبان و انجام کارهای دیگر پروسه اپلای و همزمان تمام کردن درس های باقی مانده و یا احتمالا نگارش تز کارشناسی ارشد و غیره زمان کم میارید.

منطقی باشید!

قرار نیست شما خیلی سختی بکشید یا اینکه بیخیال هدف خود بشید یا اینکه به سال های بعدی موکول کنید. یک راه حل خیلی معقول پرسیدن از کسی ست که در این راه تجربه بسیار دارد و به تمام چم و خم راه مسلط است. میتوانید در زمان خیلی خیلی کوتاه مطالب و روش ها و متد هایی را یاد بگیرید که گرچه با ممارست ممکن است خودتان یاد بگیرید اما بدون شک زمان بر و بسیار هزینه بر است.

شما با شرکت در این وبینار در زمانی کوتاه انچه که باید بدونید رو از فردی که تجربه موفقی در این زمینه داشته کسب می کنید و همچنین برای شرکت در این وبینار لازم نیست زمانی را برای رسیدن به محلی خاص و گذر از ترافیک در نظر بگیرید. وبینار در محل دلخواه شما با اینترنت پرسرعت برگزار میشه.

پس بهانه ای چون :

و ….. را نیاورید. برای سبقت گرفتن از سایرین این فرصت رو از دست ندهید.

فیلم‌های مرتبط

 

هیچ وقت فکر نمی کردم تافل 110 بگیرم!

خیلی از افراد هستند که به دلیل اینکه رزومه خوبی ندارند، دانشگاه خوبی تحصیل نکرده اند و یا میخواهند دانشگاه های خیلی خوبی بروند نیاز دارند که نمره زبان بسیار بسیار خوبی بگیرند. در این بین خیلی ها شک دارند که اصلا چنین چیزی ممکن است یا ...

TOEFL|Reading

شاید شما هم مثل سایر دانشجویانی که قصد گرفتن پذیرش از دانشگاه های خارج از کشور را برای پاییز سال اینده یعنی برای پاییز سال 2019 دارند بخواهید بدانید که باید از کجا شروع کرد. به طور کلی زمان بر ترین قسمت و مهم ترین قسمت شاید آزمون زبان شم...

TOEFL|Listening

شاید شما هم مثل سایر دانشجویانی که قصد گرفتن پذیرش از دانشگاه های خارج از کشور را برای پاییز سال اینده یعنی برای پاییز سال 2019 دارند بخواهید بدانید که باید از کجا شروع کرد. به طور کلی زمان بر ترین قسمت و مهم ترین قسمت شاید آزمون زبان شم...

مقاله‌های مرتبط

 

یادگیری زبان با آهنگ

آیا از طریق موزیک میتونیم زبان یاد بگیریم؟

جواب به این سوال اینه:

قطعا میتونید!

از آهنگ های آروم گرفته تا جدیدترین آهنگ های روز، این موزیک ها در واقع یه ابزار خوبی برای یادگیری زبان هستن.

البته موزیک های پاپ همه ماجرا نیست. ه...

آموزش و یادگیری زبان انگلیسی با فیلم های سینمایی و سریال ها

یادگیری و آموزش زبان با فیلم و سریال های خارجی همیشه به عنوان یکی از روش های یادگیری زبان شناخته شده. 
این روش بسیار توصیه شده است از آن جا که شما را در معرض لغات و اصطلاحات به کار برده توسط خود انگلیسی زبانان قرار میدهد و البته در...

4 روش یادگیری راحت و ساده زبان با اینستاگرام

اینستاگرام هرروز داره ویژگی های جدید به برنامه اضافه میکنه و هرروز هم 
بهتر و بهتر میشه. پس چرا به جای وقت تلف کردن از یکی از بهترین منابع 
آموزش زبان انگلیسی استفاده نکنیم ؟ پس با ما تو این مقاله همراه باشید 
تا 4 نکته...


برای ارسال نظر وارد یا عضو شوید