خرید

دانلود فیلم

تکنیک‌های مقاله نویسی

 

توضیحات تمام زحمت شما در تحقیقاتی که انجام داده اید در گرو نمایش صحیح و حرفه ای آن است. باید فکرشده، منطقی و علمی بنویسید. تکنیک های نگارش مقاله های انگلیسی توسط مدرس دانشگاه صنعتی شریف ارائه شده.
ارائه دهنده رخ فروز
رزومه ارائه دهنده

تست

قیمت 39000تومان
اعتبار شما وارد شوید
مبلغ پرداختی وارد شوید
خرید برای خرید ابتدا وارد شوید

توضیحات رویداد

چرا مقاله خیلی مهمه؟

تقریبا یکی از مهم ترین فاکتور های پذیرش دانشجویان در خارج از کشور تجربه انجام دادن کار علمی ست و این تجربه با هیچ چیز مثل یک مقاله حرفه ای قابل بازگو کردن نیست.

عمده دانشجویانی که همه ساله پذیرفته می شوند مقاله های معتبری دارند و میتوان با قاطعیت گفت برای اخذ پذیرش بعد از کارشناسی ارشدتان حتما باید مقاله ای داشته باشید.

باید بدانیم چگونه بنویسیم!

هرچقدر هم که مطالبی که توسط شما بدست آمده اند از ارزش علمی بالایی برخوردار باشند، اگر به شکل مناسب به رشته تحریر دراورده نشوند هرگز نمیتوانند عمق مطلب را به اندازه ای که شایسته است ادا کنند. درست مانند این که شما بهترین مواد غذایی رو تهیه کنید اعم از بهترین و باکیفیت ترین گوشت و خوش پخت ترین برنج اما همه بدون عمل آوری توی تشت جلوی مهمان گذاشته شود. تمام زحمت شما در تحقیقاتی که انجام داده اید در گرو نمایش صحیح و حرفه ای آن است. باید فکرشده، منطقی و علمی بنویسید.

مقاله نوشتن مگه چه نکته هایی داره؟

اما نوشتن مقاله دردسرهای خاص خودش رو داره. شاید این که مقاله ISI شما چه بخش هایی داره و هر بخش رو چطور باید بنویسیم، ساده ترین نکته نگارش مقاله باشه.

شما باید با تخلفات علمی مثل سرقت ادبی هم آشنا باشید و بدونید دقیقا چه مواردی مصداق سرقت ادبی محسوب میشه و این اشتباهات رو مرتکب نشید.

شما باید با نحوه تصمیم گیری داوران برای به انتشار رسیدن مقاله خود هم آشنا باشید. اگر بدونید دقیقا داره چه اتفاقی می افته قطعا میتونید با ذهنی بازتر تصمیم گیری کنید!

شما باید بدونید اگر پس از داوری مقاله بازگردانده شد چطور باید آن را اصلاح کنید و خطاهای آنرا تصحیح کنید.

یا اینکه مجله مورد نظرتون رو چطور باید انتخاب کنید شاید یکی از دغدغه های شما باشه.

خب حالا اینا رو چجوری میشه یاد گرفت؟

این موارد و موارد دیگری مثل برطرف کردن اشکالات نگارشی در مقاله، همه و همه در یک جلسه مفید و در زمان کوتاه توسط مدرس دوره های مقاله نویسی دانشگاه صنعتی شریف که در این حوزه تجربه فراوان دارد به صورت اینترنتی در روز دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه ارائه میشه.

چرا باید در این وبینار شرکت کنم؟

قطعا با شرکت در این وبینار اطلاعات خیلی خیلی مفیدی رو میتونید در زمان کوتاه از فردی باتجربه کسب کنید و با اطلاعات کافی در این زمینه یک قدم مثبت و رو به جلو در جهت به نگارش اوردن مقاله ای حرفه ای داشته باشید.

فیلم‌های مرتبط

 

مقاله نویسی پیشرفته

چرا دانش نوشتن مقاله صحیح یک مهارت ضروری برای دانشجویان و فارغ التحصیلان علی الخصوص در ایران است؟ ------------------------------------------------------------------------ داشتن تخصص، مهارت و دانش کافی برای موفقیت کافی نیست و همه ما می‌...

مقاله نویسی مقدماتی

چرا دانشجویان و فارغ التحصیلان اساسا به داشتن مقاله با نگارش صحیح نیازمند هستند؟ ------------------------------------------------------------------------ این سوالی است که شاید در ابتدای مسیر تحصیلات دانشگاهی و همچنین تحصیلات تکمیلی ...

تکنیک‌های مقاله نویسی

چرا مقاله خیلی مهمه؟ -------------------- تقریبا یکی از مهم ترین فاکتور های پذیرش دانشجویان در خارج از کشور تجربه انجام دادن کار علمی ست و این تجربه با هیچ چیز مثل یک مقاله حرفه ای قابل بازگو کردن نیست. عمده دانشجویانی که همه ساله...

مقاله‌های مرتبط

 

قوانین استفاده از کاما در زبان انگلیسی

در مقاله‌ی ‘چه متنی در تافل نمره کامل را می گیرد؟’ اشاره شد که نقطه گذاری در تافل و حتی آیلتس در نمره تاثر گذار است در این مقاله سعی بر بررسی قوانین استفاده از کاما را داریم.

یکی از مهم ترین مشکلات نوشتن متن های انگلی...


Babakm

سلام وبينار عالي بود لطف كنيد اسلايد هاي وبينار رو بصورت فايل جدا (پاورپوينت)براي شركتكنندگان بفرستيد ممنون ميشم

برای پاسخ نظر وارد یا عضو شوید


plusdeck

سلام. این وبینار ساعت 18 برگزار میشه یا 20؟ چون ایمیل لومده ساعت 20
scorize
سلام ساعت ۱۸
plusdeck
ممنون.

برای پاسخ نظر وارد یا عضو شوید


برای ارسال نظر وارد یا عضو شوید