خرید

دانلود فیلم

اپلای برای ایتالیا و شرایط کار و اقامت بعد از اتمام تحصیل

 

اپلای برای ایتالیا و شرایط کار و اقامت بعد از اتمام تحصیل
توضیحات با اطلاع ازدانشگاه های کشور ایتالیا سکوی پرش مناسبی برای آینده خود فراهم سازید
ارائه دهنده دکتر ایمان بابایی
رزومه ارائه دهنده

فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی شریف

فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی مواد پیشرفته از دانشگاه augsburg آلمان

فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی شیمی مواد از دانشگاه de louvain بلژیک

دانشجو دکترا مهندسی مکانیک دانشگاه پلی تکنیک تورین ایتالیا

شاغل در مرکز تحقیقاتی شرکت خودروسازی FIAT ایتالیا

قیمت 139000تومان
اعتبار شما وارد شوید
مبلغ پرداختی وارد شوید
خرید برای خرید ابتدا وارد شوید

توضیحات رویداد

 

تصمیم برای ادامه‌ي تحصیل در دانشگاه‌های خارج از کشور از مهمترین تصمیم‌های زندگی است و باید با علم و آگاهی کامل گرفته شود، پس امیدواریم به تصمیم درست را بگیرید و از آینده‌ی خود مطمئن شوید. مطالب زیر را بخوانید تا مطمئن شوید که بعد از وبینار می‌توانید تصمیم درست را اخذ کنید.

چرا ایتالیا

ایتالیا، کشوری که قدمتی به اندازه تاریخ دارد. کشور پیتزا و پاستا و پنه. کشوری که با فوتبالش آن را می‌شناسیم و با بازیکنانش خاطره داشتیم. توتی، مالدینی، گتوزو، بوفون، دل پیرو، بوبو ویری و ….. . ایتالیا کشوریست که نیاز به معرفی ندارد. اکثرا در ذهنمان پیش زمینه مثبتی ازین کشور نقش بسته. ولی آیا واقعا این کشور همانگونه است که ما در ذهن خود متصوریم؟ 
همه دانشجویانی که متمایل به اخذ پذیرش در این کشور به جهت ادامه‌ی تحصیل هستند, اطلاعات کامل و جامعی در خصوص این موضوع ندارند و عموما بر اساس احساسات تصمیم میگیرند. هم چنین عدم اطلاع از بافت اجتماعی دانشگاه‌های ایتالیا و ترکیب فرهنگی محیط‌های آکادمیک بیشتر به این ناآگاهی دامن میزند. عواملی چون شرایط زندگی, تعاملات اجتماعی, آب‌ و هوا, مالیات‌ها, مخارج و فرهنگ فاکتورهای بسیار مهمی در انتخاب دانشگاه هستند که در بسیاری از مواقع در نظر گرفته نمیشود. میدانیم که با رشد سرسام اور قیمت یورو تحصیل در ایتالیا با هزینه‌ی شخصی امری محال به نظر می‌رسد. پس اخذ کمک هزینه‌ی‌ تحصیلی (‌fund) جهت تحصیل الزامیست و این مهم به وسیله‌ی گرفتن پذیرش (admition) از دانشگاه مقصد امکان پذیر است. این نکته را مد نظر داشته باشید که تحصیل در این کشور سکوی پرش مطمئنی را جهت پیشرفت و ترقی برای شما به ارمغان خواهد آورد.

 زندگی در ایتالیا

چرا وبینار شرکت کنیم

اگر نظر مثبتی جهت اخذ پذیرش در این کشور دارید توصیه ما به شما این است که اول در اینترنت بگردید و پس از صرف ساعت‌ها وقت و خواندن نظرات منفی نسبت به این کشور که اکثرا غلط می‌باشد، راه کارهای احتمالی آن را پیدا کنید. ولی این نکته را مد نظر داشته باشید که با توجه به هزینه‌ها‌ی زیاد فرآیند اپلای، آزمون و خطا معنایی ندارد و استفاده از اطلاعات غلط، ناقص و یا قدیمی در اینترنت شما را گمراه می‌کند و وقت و پول شما را هدر می‌دهد. راه کار دوم گوش دادن به تجربیات کسانیست که زمانی مثل شما دانشجو بودند و راهی که قصد قدم گذاشتن در آن را دارید پیموده اند و در حال تحصیل و زندگی در آنجا هستند. با شرکت در این وبینار میتوانید به این هدف دست پیدا کنید و باپرسیدن سوالات به صورت زنده جواب خود را دریافت نمایید و بدون هیچ شکی پا به این مسیر بگذارید، ما قصد داریم با ارائه این مطلب راه کار کاملی را به شما ارائه دهیم تا خود شما برای اخذ پذیرش اقدام کنید و وابسته به افراد و شرکت‌های گران قیمت جهت انجام این امور نباشید،
هدف ما اینست که بازار کار کشور ایتالیا را نیز مورد بررسی قرار دهیم تا با چشمانی باز در این مسیر قدم بگذارید. 
هدف ما اینست که بعد از دیدن این وبینار، به هدف خود جامه عمل پوشانده و در زمان مناسب از طعم پیتزا و پاستا در یکی از کافه های شهرهای خوب ایتالیا لذت ببرید.

اولویت ما برای شما یاد گیری ماهی گیریست

میزان سرمایه گذاری شما

تصمیم برای تحصیل در یک کشور متفاوت تصمیمی بزرگ است که می‌تواند تمام زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد، بسیار افرادی بودند که با در نظر گرفتن فیلم‌های خارجی فکر کردند که زندگی در آن کشور‌ها بسیار زیبا و جذاب است و پس از مهاجرت متوجه شدند که اینگونه نیست و سختی‌ها متفاوت و خاص خودش را دارد و از طرفی کسانی بودند که توانستند با در نظر گرفتن روحیه و شخصیت خودشان کشوری مناسب برای مهاجرت پیدا کنند و در نهایت افراد موفقی گشتند. پس میزان هزینه‌ی شما برای حضور در این وبینار سرمایه گذاری برای آینده‌ی شماست. در کنار این تصمیم باید در نظر گرفت که هزینه‌های اپلای بسیار زیاد است و در صورت اشتباه ضرر زیادی خواهید کرد، پس بهتر است با علم بر فرایندها این هزینه‌ها انجام شود. شرکت‌های زیادی هستند که با هزینه‌های کمتری اطلاعات ناقصی در اختیار شما می‌گذارد تا در نهایت با هزینه‌های زیاد در حدود ۱۵ میلیون تومان خودشان با سلیقه‌ی خودشان برای شما اپلای کنند در نظر داشته باشید این شرکت‌ها با انتخاب دانشگاه‌های سطح پایین کار خودشان را راحت می‌کنند.

**

ضمانت رضایت ۱۰۰٪ شما از این دوره

**

تمام وبینار‌های اسکورایز این ضمانت را دارد زیرا ما به خدمات خود اطمینان داریم و مطمئن هستیم که این مطالب مورد نیاز شما قرار می‌گیرید. جالب است بدانید بعد از برگزاری بیش از ۳۰ وبینار با ضمانت بازگشت وجه و حضور بیش از ۱۰۰۰ نفر تا کنون کمتر از ۵ نفر درخواست عودت وجه داشتند. پس با خیال راحت خرید کنید.

هنوز تردید دارید؟ :

جمله‌ای از آنتونی رابینز موجود است که می‌گوید: ترس و شک و تردید و نبود باور و اطمینان، هرگز نتایج چندان گهرباری ندارد و نخواهد داشت!

پس بر شک و تردید خود غلبه کنید. زمان تصمیم گیری فرا رسیده.

همان طور که پیش‌تر ذکر شد اگر مطالب گفته شده برای شما کافی نبود و یا جواب سوال‌های شما را نداد وجه شما بدون هیچ سوالی بازگشت داده می‌شود.

پس بهانه های همچون:

و …. را نیاورید 
لطفاً به این فکر کنید که ندانستن بعضی از این اطلاعات در طی فرایند اپلای ممکن است بسیار هزینه بر تمام شود و آینده شما را تحت تاثیر قرار دهد

فیلم‌های مرتبط

 

اپلای ویژه رشته های انسانی

اپلای برای رشته های علوم انسانی مثل رشته های مهندسی متداول نیست، در نتیجه افراد بسیار کمتری در این رشته ها اپلای می کنند و هم اینکه اطلاعات کمتری در زیمنه اپلای برای دانشجویان این رشته ها وجود دارد. ------------------------------------...

0 تا 100 اپلای

چند ماه دیگر، خارج از کشور تحصیل کنین و حتی دلاری درآمد کسب کنید! ---------- ## چگونه خودم پذیرش تحصیلی بگیرم؟## می خواهم به شما یک قول عجیب بدهم! ---------- شایان زمانی هستم، دانشجوی نرم افزار دانشگاه calgary کانادا. من هم مثل ...

راز های نگارش SOP و رزومه حرفه ای

با نوشتن انگیزه نامه و رزومه حرفه ای به آسانی نسبت به بقیه رقبا فاند بگیرین و اپلای کنین. ---------- ## میدونم معدلت کمه و یا تو نمره زبان نتونستی اون طور که باید خودتو نشون بدی، ولی یه شور خاصی تو دلت هستش تا هرطور که هستش پذیرش بگی...

مقاله‌های مرتبط

 

عوارض خروج از کشور برای دانشجویان چگونه است؟

در این مقاله سعی داریم جزییات معافیت دانشجویانی که برای ادامه تحصیل به خارج از کشور سفر کرده اند را بیان کنیم. اگر در مورد تسهیلات ارزی و غیرارزی برای دانشجویان سوال دارید حتما مقاله بعدی اسکورایز را بخوانید.

معافیت دانشجویا...

اهمیت رزومه در اپلیکیشن شما چقدر است؟

اساسی ترین عامل موفقیت یک اپلیکیشن در هر موقعیتی که ما برای آن اقدام می کنیم چه کاری و چه تحصیلی بدون شک رزومه است. 
سندی که با توجه به این که حجم بسیار کوچکی دارد و معمولا دو الی سه صفحه است اهمیت بسیار کمی هم به آن داده می شود به...

چگونه دانشگاه مورد نظرمان را پیدا کنیم؟

خیلی از وقت ها پیش می آید که بعضی از افراد با تلاش چندین ماهه موفق میشن که پذیرش از یک دانشگاه خوب بگیرند و البته با فاند کامل اما به دلایلی ترجیح بدهند که این پذیرش را قبول نکنند یا اینکه بعد از قبول کردن پذیرش کاملا از مسیری که انتخاب ...


برای ارسال نظر وارد یا عضو شوید