خرید

دانلود فیلم

TOEFL|Reading

 

توضیحات بررسی تمام نکات مورد نیاز برای شما برای گرفتن نمره 30 در بخش ریدینگ (reading) آزمون تافل (Toefl) تا عملکرد بهتری جهت اخذ پذیرش داشته باشید. نکته مهم این قسمت این است که این نمره میتواند یک نقطه قوت در
ارائه دهنده فرهاد شمس
رزومه ارائه دهنده
  • استاد زبان انگلیسی در آموزشگاه های مطرح تهران
    • سابقه ده سال تدریس زبان انگلیسی - شش سال در آموزشگاه سفیر
    • نمره 118 تافل از 120 در سال گذشته
قیمت 99000تومان
اعتبار شما وارد شوید
مبلغ پرداختی وارد شوید
خرید برای خرید ابتدا وارد شوید

توضیحات رویداد

شاید شما هم مثل سایر دانشجویانی که قصد گرفتن پذیرش از دانشگاه های خارج از کشور را برای پاییز سال اینده یعنی برای پاییز سال 2019 دارند بخواهید بدانید که باید از کجا شروع کرد. به طور کلی زمان بر ترین قسمت و مهم ترین قسمت شاید آزمون زبان شما باشد.

چرا نتیجه آزمون زبان شما مهم است؟

چون تنها نمره ایست که هیچ بستگی ای به گذشته شما ندارد و بعنوان یکی از نقاط پررنگ در رزومه شما میتواند خودنمایی کند و شما همچنان این فرصت را دارید تا با عملکرد عالی در این بخش و کسب نمره عالی احتمال گرفتن پذیرش خود را بالا ببرید. 
همچنین خیلی از افراد با معدل و رزومه مشابه فقط بنابر تفاوت در نمره زبان ممکن است شانس حضور در دانشگا های خارجی را از دست بدهند.

برای اینکه نمره زبان را تقویت کنیم باید چکار کنیم؟

هیچ فرمول طلایی و یا هیچ نکته طلایی برای این کار وجود ندارد. قطع به یقین کاری که شما باید بکنید تمرین، تمرین و تمرین است. باید تمام انرژی و انگیزه خود را برای یک برهه زمانی جمع کنید و تمام تلاش خود را بکنید تا به یک سطح خیلی خوب از زبان برسید. اما نکته اینجاست که با توجه به ترافیک بالای کارهایی که باید هر چه زودتر و بهتر انجام دهید تا پاییز بعدی در دانشگاه مورد نظر خود مشغول تحصیل باشید، زمان بسیار بسیار محدودی برای این کار دارید و عملا برای یک نتیجه قابل تامل و عالی در زبان و انجام کارهای دیگر پروسه اپلای و همزمان تمام کردن درس های باقی مانده و یا احتمالا نگارش تز کارشناسی ارشد و غیره زمان کم میارید.

منطقی باشید!

قرار نیست شما خیلی سختی بکشید یا اینکه بیخیال هدف خود بشید یا اینکه به سال های بعدی موکول کنید. یک راه حل خیلی معقول پرسیدن از کسی ست که در این راه تجربه بسیار دارد و به تمام چم و خم راه مسلط است. میتوانید در زمان خیلی خیلی کوتاه مطالب و روش ها وتد هایی را یاد بگیرید که گرچه با ممارست ممکن است خودتان یاد بگیرید اما بدون شک زمان بر و بسیار هزینه بر است.

وبینارهای آموزشی مهارت های تافل

طی چهار جلسه سمینار اینترنتی یا همان وبینار در هر مکانی که شما احساس راحتی میکنید با بهترین کیفیت تمام نکات و روش های مورد نیاز شما برای کسب بهترین نتیجه در آزمون تافل را با دریافت کنید و بدون اینکه سردرگم باشید شروع کنید و به کار ببندید و به بقیه کارهای خود برسید. 
در هر جلسه یکی از مهارت های خواندن (Reading)، شنیدن (Listening)، حرف زدن (Speaking) و نوشتن (Writing) به طور مجزا و کامل با جزوه مدون توسط استاد زبان انگلیسی به شما آموزش داده می شود و شما در زمانی کوتاه به امادگی نسبی در باره چگونگی آزمون در هر بخش و نحوه پاسخ گویی به انها می رسید.

وبینار مهارت های ریدینگ

در این وبینار به نکات مربوط به مهارت اول یعنی مهارت ریدینگ پرداخته می شود. برای اطلاعات بیشتر در باره این مهارت اینجا کلیلک کنید.

ثبت‌نام در جلسه شنیدار (listening)

عکس‌هایی از رویداد

فیلم‌های مرتبط

 

هیچ وقت فکر نمی کردم تافل 110 بگیرم!

خیلی از افراد هستند که به دلیل اینکه رزومه خوبی ندارند، دانشگاه خوبی تحصیل نکرده اند و یا میخواهند دانشگاه های خیلی خوبی بروند نیاز دارند که نمره زبان بسیار بسیار خوبی بگیرند. در این بین خیلی ها شک دارند که اصلا چنین چیزی ممکن است یا ...

TOEFL|Reading

شاید شما هم مثل سایر دانشجویانی که قصد گرفتن پذیرش از دانشگاه های خارج از کشور را برای پاییز سال اینده یعنی برای پاییز سال 2019 دارند بخواهید بدانید که باید از کجا شروع کرد. به طور کلی زمان بر ترین قسمت و مهم ترین قسمت شاید آزمون زبان شم...

TOEFL|Listening

شاید شما هم مثل سایر دانشجویانی که قصد گرفتن پذیرش از دانشگاه های خارج از کشور را برای پاییز سال اینده یعنی برای پاییز سال 2019 دارند بخواهید بدانید که باید از کجا شروع کرد. به طور کلی زمان بر ترین قسمت و مهم ترین قسمت شاید آزمون زبان شم...

مقاله‌های مرتبط

 

یادگیری زبان با آهنگ

آیا از طریق موزیک میتونیم زبان یاد بگیریم؟

جواب به این سوال اینه:

قطعا میتونید!

از آهنگ های آروم گرفته تا جدیدترین آهنگ های روز، این موزیک ها در واقع یه ابزار خوبی برای یادگیری زبان هستن.

البته موزیک های پاپ همه ماجرا نیست. ه...

آموزش و یادگیری زبان انگلیسی با فیلم های سینمایی و سریال ها

یادگیری و آموزش زبان با فیلم و سریال های خارجی همیشه به عنوان یکی از روش های یادگیری زبان شناخته شده. 
این روش بسیار توصیه شده است از آن جا که شما را در معرض لغات و اصطلاحات به کار برده توسط خود انگلیسی زبانان قرار میدهد و البته در...

4 روش یادگیری راحت و ساده زبان با اینستاگرام

اینستاگرام هرروز داره ویژگی های جدید به برنامه اضافه میکنه و هرروز هم 
بهتر و بهتر میشه. پس چرا به جای وقت تلف کردن از یکی از بهترین منابع 
آموزش زبان انگلیسی استفاده نکنیم ؟ پس با ما تو این مقاله همراه باشید 
تا 4 نکته...


Yalda

تدریسشون حرف نداره. معرکه بود!
scorize
مرسی از نظر پر انرژیتون . :)

برای پاسخ نظر وارد یا عضو شوید


rezalex

با سلام بنده در وبینار رزومه نویسی و sop شرکت کردم که متاسفانه این وبینار کنسل شد صحبت از مشکلات پیش بینی نشده شد در حالی که به نظر من برگزاری وبینار توی کافه مسئله ای نبود که پیش بینی اخلال در برنامه آن کار دشواری باشد. چیزی که رویداد های تیم اسکورایز را از بقیه رویداد هایی که در کشور برگزار میشود متمایز میکرد آنلاین بودن و اطلاعات خوبی بود که حداقل من خودم رو عرض میکنم باعث میشد جزو مشتری های پر و پا قرص اون باشم. با توجه به هزینه و زمانی که برای این وبینار اختصاص دادیم من میخواستم پیشنهاد کنم که اگه صلاح دونستید مبلغی از این وبینار رو به حساب کاربران اضافه فرمایید.
scorize
سلام دوست عزیز، مرسی از نظرات صادقانه شما، متاسفانه وبینار آن روز کنسل شد ولی فردای همان روز دوباره برگزار و فیلم وبینار برای همه شرکت کنندگان ارسال شد ولی طبق قوانین اسکورایز هر شخضی بنا به هر دلیل می‌تواند پول خود را پس بگیرد، برای این کار کافیست یک ایمیل به info@scorize.com ارسال نمایید

برای پاسخ نظر وارد یا عضو شوید


برای ارسال نظر وارد یا عضو شوید