خرید

دانلود فیلم

TOEFL|Speaking

 

توضیحات بررسی تمام نکات مورد نیاز برای شما برای گرفتن نمره 30 در بخش اسپیکینگ (speaking) آزمون تافل (Toefl) تا عملکرد بهتری جهت اخذ پذیرش داشته باشید. نکته مهم این قسمت این است که این نمره میتواند یک نقطه قوت
ارائه دهنده فرهاد شمس
رزومه ارائه دهنده
  • استاد زبان انگلیسی در آموزشگاه های مطرح تهران
    • سابقه ده سال تدریس زبان انگلیسی - شش سال در آموزشگاه سفیر
    • نمره 118 تافل از 120 در سال گذشته
قیمت 99000تومان
اعتبار شما وارد شوید
مبلغ پرداختی وارد شوید
خرید برای خرید ابتدا وارد شوید

توضیحات رویداد

شاید شما هم مثل سایر دانشجویانی که قصد گرفتن پذیرش از دانشگاه های خارج از کشور را برای پاییز سال اینده یعنی برای پاییز سال 2019 دارند بخواهید بدانید که باید از کجا شروع کرد. به طور کلی زمان بر ترین قسمت و مهم ترین قسمت شاید آزمون زبان شما باشد.

چرا نتیجه آزمون زبان شما مهم است؟

چون تنها نمره ایست که هیچ بستگی ای به گذشته شما ندارد و بعنوان یکی از نقاط پررنگ در رزومه شما میتواند خودنمایی کند و شما همچنان این فرصت را دارید تا با عملکرد عالی در این بخش و کسب نمره عالی احتمال گرفتن پذیرش خود را بالا ببرید. 
همچنین خیلی از افراد با معدل و رزومه مشابه فقط بنابر تفاوت در نمره زبان ممکن است شانس حضور در دانشگا های خارجی را از دست بدهند.

برای اینکه نمره زبان را تقویت کنیم باید چکار کنیم؟

هیچ فرمول طلایی و یا هیچ نکته طلایی برای این کار وجود ندارد. قطع به یقین کاری که شما باید بکنید تمرین، تمرین و تمرین است. باید تمام انرژی و انگیزه خود را برای یک برهه زمانی جمع کنید و تمام تلاش خود را بکنید تا به یک سطح خیلی خوب از زبان برسید. اما نکته اینجاست که با توجه به ترافیک بالای کارهایی که باید هر چه زودتر و بهتر انجام دهید تا پاییز بعدی در دانشگاه مورد نظر خود مشغول تحصیل باشید، زمان بسیار بسیار محدودی برای این کار دارید و عملا برای یک نتیجه قابل تامل و عالی در زبان و انجام کارهای دیگر پروسه اپلای و همزمان تمام کردن درس های باقی مانده و یا احتمالا نگارش تز کارشناسی ارشد و غیره زمان کم میارید.

منطقی باشید!

قرار نیست شما خیلی سختی بکشید یا اینکه بیخیال هدف خود بشید یا اینکه به سال های بعدی موکول کنید. یک راه حل خیلی معقول پرسیدن از کسی ست که در این راه تجربه بسیار دارد و به تمام چم و خم راه مسلط است. میتوانید در زمان خیلی خیلی کوتاه مطالب و روش ها وتد هایی را یاد بگیرید که گرچه با ممارست ممکن است خودتان یاد بگیرید اما بدون شک زمان بر و بسیار هزینه بر است.

وبینارهای آموزشی مهارت های تافل

طی چهار جلسه سمینار اینترنتی یا همان وبینار در هر مکانی که شما احساس راحتی میکنید با بهترین کیفیت تمام نکات و روش های مورد نیاز شما برای کسب بهترین نتیجه در آزمون تافل را با دریافت کنید و بدون اینکه سردرگم باشید شروع کنید و به کار ببندید و به بقیه کارهای خود برسید. 
در هر جلسه یکی از مهارت های خواندن (Reading)، شنیدن (Listening)، حرف زدن (Speaking) و نوشتن (Writing) به طور مجزا و کامل با جزوه مدون توسط استاد زبان انگلیسی به شما آموزش داده می شود و شما در زمانی کوتاه به امادگی نسبی در باره چگونگی آزمون در هر بخش و نحوه پاسخ گویی به انها می رسید.

وبینار مهارت های اسپیکینگ

در این وبینار به نکات مربوط به مهارت سوم یعنی مهارت اسپیکینگ پرداخته می شود. جدای از اینکه با بهترین روش برای مطالعه پربازده برای این مهارت آشنا می‌شوید ترفند‌های مورد نیاز شما برای جلسه آزمون آموزش داده می‌شود، یادتون باشه هرچقدر هم زبان قویی داشته باشید باید با روش‌های صحیح ازمون دادن آشنا شوید، این ترفند‌ها که حاصل سالها تحصیل و تدریس تافل می‌باشد در هیچ کتابی مانند برونز، کمبریج و … پیدا نخواهید کرد.

ثبت‌نام در جلسه رایتینگ (writing)

فیلم‌های مرتبط

 

هیچ وقت فکر نمی کردم تافل 110 بگیرم!

خیلی از افراد هستند که به دلیل اینکه رزومه خوبی ندارند، دانشگاه خوبی تحصیل نکرده اند و یا میخواهند دانشگاه های خیلی خوبی بروند نیاز دارند که نمره زبان بسیار بسیار خوبی بگیرند. در این بین خیلی ها شک دارند که اصلا چنین چیزی ممکن است یا ...

TOEFL|Reading

شاید شما هم مثل سایر دانشجویانی که قصد گرفتن پذیرش از دانشگاه های خارج از کشور را برای پاییز سال اینده یعنی برای پاییز سال 2019 دارند بخواهید بدانید که باید از کجا شروع کرد. به طور کلی زمان بر ترین قسمت و مهم ترین قسمت شاید آزمون زبان شم...

TOEFL|Listening

شاید شما هم مثل سایر دانشجویانی که قصد گرفتن پذیرش از دانشگاه های خارج از کشور را برای پاییز سال اینده یعنی برای پاییز سال 2019 دارند بخواهید بدانید که باید از کجا شروع کرد. به طور کلی زمان بر ترین قسمت و مهم ترین قسمت شاید آزمون زبان شم...

مقاله‌های مرتبط

 

یادگیری زبان با آهنگ

آیا از طریق موزیک میتونیم زبان یاد بگیریم؟

جواب به این سوال اینه:

قطعا میتونید!

از آهنگ های آروم گرفته تا جدیدترین آهنگ های روز، این موزیک ها در واقع یه ابزار خوبی برای یادگیری زبان هستن.

البته موزیک های پاپ همه ماجرا نیست. ه...

آموزش و یادگیری زبان انگلیسی با فیلم های سینمایی و سریال ها

یادگیری و آموزش زبان با فیلم و سریال های خارجی همیشه به عنوان یکی از روش های یادگیری زبان شناخته شده. 
این روش بسیار توصیه شده است از آن جا که شما را در معرض لغات و اصطلاحات به کار برده توسط خود انگلیسی زبانان قرار میدهد و البته در...

4 روش یادگیری راحت و ساده زبان با اینستاگرام

اینستاگرام هرروز داره ویژگی های جدید به برنامه اضافه میکنه و هرروز هم 
بهتر و بهتر میشه. پس چرا به جای وقت تلف کردن از یکی از بهترین منابع 
آموزش زبان انگلیسی استفاده نکنیم ؟ پس با ما تو این مقاله همراه باشید 
تا 4 نکته...


برای ارسال نظر وارد یا عضو شوید