خرید

دانلود فیلم

اپلای ویژه رشته های انسانی

 

اپلای ویژه رشته های انسانی
توضیحات جامع ترین و تنها منبع ویدئویی آموزش اپلای مخصوص رشته های انسانی از زبان مینا دیده ور دانشجوی روانشناسی دانشگاه کلگری کانادا
ارائه دهنده مینا دیده ور
رزومه ارائه دهنده
  • دانشجوی کارشناسی ارشد رشته روانشناسی مشاوره دانشگاه کلگری کانادا
    • نمره ۷.۵ آیلتس
    • فارغ التحصیل دانشگاه خوارزمی در رشته راهنمایی و مشاوره
    • ۴ سال سابقه مشاوره تحصیلی و شغلی

در این وبینار سرکار خانم مینا دیده ور که نحوه اپلای بخصوص در دانشگاه های کانادا اطلاع کامل دارند تجربیات خود را با شما در میان می گذارند.

قیمت 199000تومان
اعتبار شما وارد شوید
مبلغ پرداختی وارد شوید
خرید برای خرید ابتدا وارد شوید

توضیحات رویداد

اپلای برای رشته های علوم انسانی مثل رشته های مهندسی متداول نیست، در نتیجه افراد بسیار کمتری در این رشته ها اپلای می کنند و هم اینکه اطلاعات کمتری در زیمنه اپلای برای دانشجویان این رشته ها وجود دارد.

آیا می‌دانید که فارغ از محل تحصیل و معدل می‌توانید از کشور مورد علاقه خود پذیرش تحصیلی بگیرید؟ با صرف کمترین هزینه ممکن اطلاعات مربوطه را کسب کنید.

در این وبینار درباره این صحبت خواهیم کرد که آیا اصلا در رشته های علوم انسانی می شود اپلای کرد یا خیر و اگر می شود:

چرا این وبینار را ببینیم

اگر نظر مثبتی جهت اخذ پذیرش دارید توصیه ما به شما این است که اول در اینترنت بگردید و پس از صرف ساعت‌ها وقت و خواندن نظرات مختلف و گمراه کننده، راه کارهای احتمالی آن را پیدا کنید. ولی این نکته را مد نظر داشته باشید که با توجه به هزینه‌ها‌ی زیاد فرآیند اپلای، آزمون و خطا معنایی ندارد و استفاده از اطلاعات غلط، ناقص و یا قدیمی در اینترنت شما را گمراه می‌کند و وقت و پول شما را هدر می‌دهد. راه کار دوم گوش دادن به تجربیات کسانیست که زمانی مثل شما دانشجو بودند و راهی که قصد قدم گذاشتن در آن را دارید پیموده اند و در حال تحصیل و زندگی در آنجا هستند. با شرکت در این وبینار میتوانید به این هدف دست پیدا کنید و بدون هیچ شکی پا به این مسیر بگذارید، ما قصد داریم با ارائه این مطلب راه کار کاملی را به شما ارائه دهیم تا خود شما برای اخذ پذیرش اقدام کنید و وابسته به افراد و شرکت‌های گران قیمت جهت انجام این امور نباشید، هدف ما اینست با چشمانی باز در این مسیر قدم بگذارید. هدف ما اینست که بعد از دیدن این وبینار، به هدف خود جامه عمل بپوشانید.

اولویت ما برای شما یاد گیری ماهی گیریست

میزان سرمایه گذاری شما 
تصمیم برای تحصیل در یک کشور متفاوت تصمیمی بزرگ است که می‌تواند تمام زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد، بسیار افرادی بودند که با در نظر گرفتن فیلم‌های خارجی فکر کردند که زندگی در آن کشور‌ها بسیار زیبا و جذاب است و پس از مهاجرت متوجه شدند که اینگونه نیست و سختی‌ها متفاوت و خاص خودش را دارد و از طرفی کسانی بودند که توانستند با در نظر گرفتن روحیه و شخصیت خودشان کشوری مناسب برای مهاجرت پیدا کنند و در نهایت افراد موفقی گشتند. پس میزان هزینه‌ی شما برای حضور در این وبینار سرمایه گذاری برای آینده‌ی شماست. در کنار این تصمیم باید در نظر گرفت که هزینه‌های اپلای بسیار زیاد است و در صورت اشتباه ضرر زیادی خواهید کرد، پس بهتر است با علم بر فرایندها این هزینه‌ها انجام شود. شرکت‌های زیادی هستند که با هزینه‌های کمتری اطلاعات ناقصی در اختیار شما می‌گذارد تا در نهایت با هزینه‌های زیاد در حدود ۱۵ میلیون تومان خودشان با سلیقه‌ی خودشان برای شما اپلای کنند در نظر داشته باشید این شرکت‌ها با انتخاب دانشگاه‌های سطح پایین کار خودشان را راحت می‌کنند.

هنوز تردید دارید؟ : 
جمله‌ای از آنتونی رابینز موجود است که می‌گوید: ترس و شک و تردید و نبود باور و اطمینان، هرگز نتایج چندان گهرباری ندارد و نخواهد داشت! 
پس بر شک و تردید خود غلبه کنید. زمان تصمیم گیری فرا رسیده.

همان طور که پیش‌تر ذکر شد اگر مطالب گفته شده برای شما کافی نبود و یا جواب سوال‌های شما را نداد وجه شما بدون هیچ سوالی بازگشت داده می‌شود.

پس بهانه های همچون:

و …. را نیاورید لطفاً به این فکر کنید که ندانستن بعضی از این اطلاعات در طی فرایند اپلای ممکن است بسیار هزینه بر تمام شود و آینده شما را تحت تاثیر قرار دهد

عکس‌هایی از رویداد

فیلم‌های مرتبط

 

اپلای ویژه رشته های انسانی

اپلای برای رشته های علوم انسانی مثل رشته های مهندسی متداول نیست، در نتیجه افراد بسیار کمتری در این رشته ها اپلای می کنند و هم اینکه اطلاعات کمتری در زیمنه اپلای برای دانشجویان این رشته ها وجود دارد. ------------------------------------...

0 تا 100 اپلای

چند ماه دیگر، خارج از کشور تحصیل کنین و حتی دلاری درآمد کسب کنید! ---------- ## چگونه خودم پذیرش تحصیلی بگیرم؟## می خواهم به شما یک قول عجیب بدهم! ---------- شایان زمانی هستم، دانشجوی نرم افزار دانشگاه calgary کانادا. من هم مثل ...

راز های نگارش SOP و رزومه حرفه ای

با نوشتن انگیزه نامه و رزومه حرفه ای به آسانی نسبت به بقیه رقبا فاند بگیرین و اپلای کنین. ---------- ## میدونم معدلت کمه و یا تو نمره زبان نتونستی اون طور که باید خودتو نشون بدی، ولی یه شور خاصی تو دلت هستش تا هرطور که هستش پذیرش بگی...

مقاله‌های مرتبط

 

چه متنی در تافل نمره کامل را می گیرد؟

در این مقاله کوتاه می‌آموزیم که چگونه بنویسیم تا مصحح آزمون خوشش بیاد و نمره کامل را به ما بده، قبل از شروع اگر هنوز با آزمون تافل کاملا آشنا نیستید، حتما مقاله‌ی کامل معرفی کامل آزمون تافل را مطالعه کنید.

یکی از چ...

چگونه مانند کودکان زبان یاد بگیریم؟

ما در یادگرفتن زبان کار راحت تری از کودکان داریم

ما در یادگیری زبان جدید کار بسیار ساده تری از کودکان داریم 
چرا؟ چون شما بر خلاف نوزادان میتونید تفاوت بین هجا ها رو بفهمید. شما میدونید “م” چه صدایی میده و “ن&r...

معرفی مهم ترین کتاب هایی که باید برای آزمون تافل بخوانید

خوب قبلا با آزمون تافل کاملا آشنا شدید و در پست قبلی در مورد اینکه چه متنی (راتینگ تافل) نمره کامل میگیره صحبت کردیم، در این مقاله می‌خواهیم چند تا از بهترین منابع تافل را معرفی کنیم. 
از بین کتاب های موجود...


برای ارسال نظر وارد یا عضو شوید