خرید

دانلود فیلم

اپلای سلف فاند

 

توضیحات اگر پذیرش با فاند نگرفتیم راه هایی برای کسب درآمد وجود داره، همیشه همه چی مطابق میلمون پیش نمیره، ولی میتونیم همه چیو درست کنیم.
ارائه دهنده مهندس شایان زمانی
رزومه ارائه دهنده

دانشجوی مهندسی نرم افزار در دانشگاه کلگری کانادا فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی شریف

قیمت 149000تومان
اعتبار شما وارد شوید
مبلغ پرداختی وارد شوید
خرید برای خرید ابتدا وارد شوید

توضیحات رویداد

چرا دانش نوشتن مقاله صحیح یک مهارت ضروری برای دانشجویان و فارغ التحصیلان علی الخصوص در ایران است؟

داشتن تخصص، مهارت و دانش کافی برای موفقیت کافی نیست و همه ما می‌دانیم که حتی اگر ایده‌ها، تولیدات و توانمندی‌های فوق‌العاده‌ای داشته باشیم اما بلد نباشیم آن را با بیان خود به دیگران ارائه کنیم، نتیجه‌ای نخواهیم گرفت.

در دنیای امروز جهت یافتن و یا ارتقاء موقعیت های شغلی و تحصیلی بخصوص در خارج از کشور نیازمند مدرکی می باشید که بیانگر توانایی شما در انجام یکسری امور خاص است, این مدرک در بیشتر مواقع مقالات چاپ شده به نام شماست. به عنوان مثال بسیاری از دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های مهندسی حتی با داشتن معدل های بسیار بالا به علت نداشتن مقاله قادر به دریافت بورسیه از دانشگاه های معتبر و یا همچنین پیسنهادهای شغلی مناسب نمی گردند.

خلاصه، تقریبا یکی از مهم ترین فاکتور های پذیرش دانشجویان در خارج از کشور تجربه انجام دادن کار علمی ست و این تجربه با هیچ چیز مثل یک مقاله حرفه ای قابل بازگو کردن نیست.

عمده دانشجویانی که همه ساله پذیرفته می شوند مقاله های معتبری دارند و میتوان با قاطعیت گفت برای اخذ پذیرش بعد از کارشناسی ارشدتان حتما باید مقاله ای داشته باشید.

چرا داشتن این مهارت برای ایرانی ها ضروری تر است؟

دنیای علم دنیایی بدون مرز است. زبان ها واحد و قواعد واحد و یکسان است. ما باید به عرف بین المللی که در جهان علم وجود دارد پایبند باشیم چرا که اولا یکی از اصول ورود به این جهان است و دوم این که در غیر این صورت ممکن است تبعات بسیار سنگینی برای آینده ما داشته باشد. ضمن این که ما به زبان فارسی حرف می زنیم و می نویسیم و زبان انگلیسی زبان دوم ما محسوب می شود و در نگارش به زبان انگلیسی تسلط کافی نداریم.

شرایط عجیبی در کشور ما حاکم است!

خیلی از بدیهیات در کشور ما نادیده گرفته می شوند. چیزی به نام کپی رایت را نادیده می گیریم و با قوانین آن آشنا نیستیم. همین باعث می شود که خیلی از کارهایی که به صورت روتین انجام می دهیم ممکن است در فرهنگ های دیگر و البته جهان علم امری پذیرفته نباشد!

آیا میدانستید اگر عین جمله را از یک مقاله حتی با ذکر نام کپی کنید مرتکب دزدی ادبی شده اید؟

مقاله نوشتن مگه چه نکته هایی داره؟

نوشتن مقاله دردسرهای خاص خودش رو داره. شاید این که مقاله ISI شما چه بخش هایی داره و هر بخش رو چطور باید بنویسیم، ساده ترین نکته نگارش مقاله باشه.

شما باید با تخلفات علمی مثل سرقت ادبی هم آشنا باشید و بدونید دقیقا چه مواردی مصداق سرقت ادبی محسوب میشه و این اشتباهات رو مرتکب نشید.

شما باید با نحوه تصمیم گیری داوران برای به انتشار رسیدن مقاله خود هم آشنا باشید. اگر بدونید دقیقا داره چه اتفاقی می افته قطعا میتونید با ذهنی بازتر تصمیم گیری کنید!

شما باید بدونید اگر پس از داوری مقاله بازگردانده شد چطور باید آن را اصلاح کنید و خطاهای آنرا تصحیح کنید.

یا اینکه مجله مورد نظرتون رو چطور باید انتخاب کنید شاید یکی از دغدغه های شما باشه.

چرا باید در این وبینار شرکت کنم؟

قطعا با شرکت در این وبینار اطلاعات خیلی خیلی مفیدی رو میتونید در زمان کوتاه از فردی باتجربه کسب کنید و با اطلاعات کافی در این زمینه یک قدم مثبت و رو به جلو در جهت به نگارش اوردن مقاله ای حرفه ای داشته باشید.

در دوره ی مقدماتی مقاله نویسی مطالب ذیل مورد بحث و بررسی قرار گرفته است: 
- هدف از مقاله نویسی 
- زمان مناسب برای نگارش مقاله 
- مفهوم ISI و غیر ISI 
- انتخاب صحیح ژورنال و یا کنفرانس جهت ارائه مقاله 
- انواع مقاله 
- انواع فرآیند های داوری مقاله 
- شاخص های اعتبارسنجی نویسنده 
- شاخص های اعتبارسنجی مجلات 
- اجزای تشکیل دهنده ی مقاله

دانلود فیلم آموزش مقاله نویسی (مقدماتی)

.


دانستن این مطالب اولین قدم برای نگارش یک مقاله حرفه‌ای است.


این کارگاه برای دانشجویان و فارغ التحصیلان دوره ی کارشناسی و همچنین دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری مورد استفاده خواهد بود.

چه مطالبی در این وبینار گفته می شود؟

نگارش صحیح Cover Letter

نحوه ی صحیح انتخاب داور مقاله در صورت نیاز

نکات مهم در نگارش چکیده مقاله

Graphical Abstract

مفهوم کپی رایت و دزدی ادبی به همراه مثال های کاربردی

نکات مهم در نگارش مقدمه

راه های جلوگیری از دزدی ادبی و نرم افزارهای مرتبط

نکات در اصلاحیه مقاله بعد از داوری

فیلم‌های مرتبط

 

اپلای ویژه رشته های انسانی

اپلای برای رشته های علوم انسانی مثل رشته های مهندسی متداول نیست، در نتیجه افراد بسیار کمتری در این رشته ها اپلای می کنند و هم اینکه اطلاعات کمتری در زیمنه اپلای برای دانشجویان این رشته ها وجود دارد. ------------------------------------...

0 تا 100 اپلای

چند ماه دیگر، خارج از کشور تحصیل کنین و حتی دلاری درآمد کسب کنید! ---------- ## چگونه خودم پذیرش تحصیلی بگیرم؟## می خواهم به شما یک قول عجیب بدهم! ---------- شایان زمانی هستم، دانشجوی نرم افزار دانشگاه calgary کانادا. من هم مثل ...

TOEFL|Writing

شاید شما هم مثل سایر دانشجویانی که قصد گرفتن پذیرش از دانشگاه های خارج از کشور را برای پاییز سال اینده یعنی برای پاییز سال 2019 دارند بخواهید بدانید که باید از کجا شروع کرد. به طور کلی زمان بر ترین قسمت و مهم ترین قسمت شاید آزمون زبان شم...

مقاله‌های مرتبط

 

مصاحبه آنلاین با استاد برای بورسیه تحصیلی در مقطع دکترا و ارشد

در مرحله مکاتبه با اساتید هنگام اپلای، به احتمال زیاد با درخواست انجام مصاحبه از سوی چندی از آن ها مواجه می شود. به طور معمول قرار مصاحبه بعد از اقدام به ایمیل برای معرفی خود و رزومه تان به اساتید و قبل از ددلاین آن دانشگاه صورت می گیرد ...

نمره GPA(جی پی ای) چیست؟ و چگونه محاسبه میشه؟

محاسبه گر آنلاین GPA

قبل از معرفی GPA و نحوه محاسبه‌ی آن، خدمتی جدید از گروه اسکورایز را برایتان معرفی میکنیم. با عضو شدن در سایت می‌توانید اسم درس، تعداد واحد و نمره درسهایتان وارد کنید تا به صورت کاملا رایگان ‌GPA شما...

10 دانشگاه برتر آمریکا برای تحصیل

چرا آمریکا برای تحصیل؟

دانشگاه های پیشرو در علم، کلاس های با کیفیت، اساتید مجرب، آینده تضمین شده، موقعیت های شغلی فراوان و محیط فوق العاده دانشگاه تنها بخشی از دلایلی هستن که شمارو متقاعد کنند که چرا تحصیل در آمریکا؟؟! 
هزینه ها...


Behiin

با سلام و خسته نباشید نوشتید تخفیف ۵۰درصد تا آخر ۲۴ام تیر یعنی تا ۱۲ شب یکشنبه ۲۴ام ولی غیر فعال شده لطفا بررسی کنید. با تشکر
scorize
سلام، شما درست می‌فرمایید، اشتباه از ما بود، و اصلاح شد. با تشکر
Behiin
ممنون

برای پاسخ نظر وارد یا عضو شوید


برای ارسال نظر وارد یا عضو شوید