دانلود فیلم

آشنایی با زندگی دانشجویی در کشور سوئیس

 

آشنایی با زندگی دانشجویی در کشور سوئیس
زمان برگزاری چهارشنبه 9 مرداد | ساعت 19
توضیحات ...این وبینار جذاب و چالشی، قصد دارم آنچه را که باید در مورد زندگی و تحصیل در کشور سوئیس بدانید را با کمال اشتیاق با شما مطرح کنم و زوایای پنهان مهاجرت به سوئیس را موشکافی نمایم. پس با من همراه باشید.
ارائه دهنده امین حقیقت
رزومه ارائه دهنده

بنده متولد تیر ماه ۱۳۷۴ هستم و در حال حاضر دانشجوی سال چهارم داروسازی در مقطع دکتری عمومی از دانشگاه علوم پزشکی ایران میباشم. در مجموع بیش از ۱۰ سال در شهر ژنو از کشور سوئیس زندگی کرده و به ۳ زبان فارسی، فرانسوی و انگلیسی تسلط کامل دارم. این ۱۰ سال به ‌صورت ۲ پارت سپری شدند که در وبینار بیشتر درموردش صحبت خواهم کرد. همچنین اضافه کنم که در تمامی مقاطع (از دبستان تا دانشگاه) تجربه تحصیل در این کشور را داشته ام.

قیمت 60000
اعتبار شما وارد شوید
مبلغ پرداختی وارد شوید
خرید برای خرید ابتدا وارد شوید

توضیحات رویداد

سلام دوستان،

امین حقیقت هستم، ارائه دهنده وبینار آشنایی با‌ زندگی دانشجویی در کشور سوئیس. خوشحالم‌ که این فرصت به بنده داده‌ شده تا کشور سوئیس را به شما عزیزان معرفی‌ کنم. قبل از هرچیزی می بایست‌ نکته ای را‌ تاکید کنم که برای تمامی وبینار ها هم‌ احتمالا مهم است؛ مطالبی که قرار است ارائه شود تا حد زیادی مطابق تجارب شخصی هستند و‌ ممکن‌ است با توجه به شرایط هر فرد اندکی تفاوت داشته باشد. البته تلاش میشود تا جایی که بتوان مطالب و‌ قوانین‌ رسمی‌ کشور سوئیس از منابع رسمی و‌ موثق برای شما عزیزان فراهم کنم.

سر فصل موضوعات:

1) معرّفی تفصیلی دانشگاه های برتر سوئیس

در این بخش، به معرّفی دانشگاه های برتر سوئیس می پردازیم.

2) چگونی اخذ پذیرش از دانشگاه های سوئیس

در این بخش، فرآیند ارائه ی درخواست پذیرش، مدارک لازم، هزینه های جانبی گرفتن پذیرش، رشته های دانشگاهی، فرآیند اخذ ویزای تحصیلی و مواردی از این دست بررسی خواهد شد.

3) شرایط و ضوابط اخذ پذیرش دکترا از دانشگاه های سوئیس

در این بخش، فرآیند اختصاصی ارائه ی درخواست پذیرش، مدارک لازم، هزینه های جنبی گرفتن پذیرش، رشته های دانشگاهی، فرآیند اخذ ویزای تحصیلی در مقطع دکترا، حقوق ماهیانه و مواردی از این دست بررسی خواهد شد.

4) ویژگی های جغرافیایی، فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و شرایط زندگی

در این بخش به معرّفی هویت کشور سوئیس، فرهنگ و آداب و رسوم و اخلاق مردم بومی، زبان، جنبه های مختلف رفاهی و اقتصادی، بیمه ها، وام های بانکی، شرایط آب و هوایی، امکانات رفاهی و غیره به تفصیل خواهیم پرداخت.

5) بررسی هزینه های زندگی و حقوق کار نیمه وقت در سوئیس

در این بخش به بررسی هزینه های اجاره بهای مسکن و خوابگاه ها، هزینه های خوراک و پوشاک، حمل و نقل و جا به جایی، تلفن همراه، باشگاه های ورزشی و سایر هزینه های تفریحی و شخصی خواهیم پرداخت. در ادامه به چگونگی امکان داشتن شغل پاره وقت در حین تحصیل اشاره خواهد شد.

6) شرایط اخذ اقامت کاری و مهاجرت در حال حاضر سوئیس

آنچه باید در مورد اخذ اقامت کاری پس از تحصیل در سوئیس بدانید و نیز چگونگی پیدا کردن شغل در سوئیس در این بخش به تفصیل پرداخته می شود.

7) شرایط احراز اقامت موقت، اقامت دائم و شهروندی سوئیس

با توجه به اینکه کشور سوئیس جزء سخت گیرترین کشور ها از جهت دادن اقامت دائم و دریافت شهروندی است، داشتن چشم انداز صحیح از شرایط و ضوابط اخذ اقامت سوئیس بسیار در تصمیم گیری مهم است. لذا در این مورد با دقت بیشتری صحبت خواهیم کرد.

وبینار‌های مرتبط

 

بررسی اختصاصی اپلای برای رشته های انسانی

اپلای برای رشته های علوم انسانی مثل رشته های مهندسی متداول نیست، در نتیجه افراد بسیار کمتری در این رشته ها اپلای می کنند و هم اینکه اطلاعات کمتری در زیمنه اپلای برای دانشجویان این رشته ها وجود دارد. ------------------------------------...

سمینار اینترنتی ترفندهای اپلای

خیلی از دانشجویان که برای تحصیلات تکمیلی در دانشگاه های خارج از کشور تمایل به ادامه تحصیل دارند، اطلاعات کاملی درباره چگونگی گرفتن پذیرش ندارند چرا که این موضوع مانند کنکور موضوع جاافتاده و تعریف شده ای نیست. از طرف دیگر گرفتن پذیرش ا...

سمینار اینترنتی تخصصی نگارش رزومه و SOP

> انگیزه نامه یا Statement of Purpose از مدارک اصلی که برای اپلای در هر > برنامه به آن نیاز دارید، محسوب می شود. این بیانیه تحت عنوان های > Personal Statement، Statement of Intent و نام هایی دیگر از این دست در > مدارک مورد نیاز اپلای...

مقاله‌های مرتبط

 

مصاحبه آنلاین با استاد برای بورسیه تحصیلی در مقطع دکترا و ارشد

**در مرحله مکاتبه با اساتید هنگام اپلای، به احتمال زیاد با درخواست انجام مصاحبه از سوی چندی از آن ها مواجه می شود. به طور معمول قرار مصاحبه بعد از اقدام به ایمیل برای معرفی خود و رزومه تان به اساتید و قبل از ددلاین آن دانشگاه صورت می گیر...

نمره GPA(جی پی ای) چیست؟ و چگونه محاسبه میشه؟

محاسبه گر آنلاین GPA -------------------- قبل از معرفی GPA و نحوه محاسبه‌ی آن، خدمتی جدید از گروه اسکورایز را برایتان معرفی میکنیم. با عضو شدن در سایت می‌توانید اسم درس، تعداد واحد و نمره درسهایتان وارد کنید تا به صورت کاملا رایگان ‌...

10 دانشگاه برتر آمریکا برای تحصیل

چرا آمریکا برای تحصیل؟ ---------- دانشگاه های پیشرو در علم، کلاس های با کیفیت، اساتید مجرب، آینده تضمین شده، موقعیت های شغلی فراوان و محیط فوق العاده دانشگاه تنها بخشی از دلایلی هستن که شمارو متقاعد کنند که چرا تحصیل در آمریکا؟؟! هز...

mhmd.mhmd

سلام، ممنون از وبینار های مفیدی که برگزار می کنید. درباره ی تهییه cvو sop نیز می توانید بذارید؟
scorize
مرسی از پیشنهادتون، حتما در نظر خواهیم گرفت

برای پاسخ نظر وارد یا عضو شوید


برای ارسال نظر وارد یا عضو شوید