خرید

دانلود فیلم

اپلای به سوئیس

 

اپلای به سوئیس
توضیحات چگونگی اخذ پذیرش از دانشگاه های سوئیس، معرفی تفصیلی دانشگاه های برتر سوئیس، هزینه های زندگی، شرایط زندگی و اقامت و هر آنچه که باید در رابطه با کشور سوئیس بدانید. از زبان امین حقیقت 10 سال ساکن ژنو
ارائه دهنده امین حقیقت
رزومه ارائه دهنده

بنده متولد تیر ماه ۱۳۷۴ هستم و در حال حاضر دانشجوی سال چهارم داروسازی در مقطع دکتری عمومی از دانشگاه علوم پزشکی ایران میباشم. در مجموع بیش از ۱۰ سال در شهر ژنو از کشور سوئیس زندگی کرده و به ۳ زبان فارسی، فرانسوی و انگلیسی تسلط کامل دارم. این ۱۰ سال به ‌صورت ۲ پارت سپری شدند که در وبینار بیشتر درموردش صحبت خواهم کرد. همچنین اضافه کنم که در تمامی مقاطع (از دبستان تا دانشگاه) تجربه تحصیل در این کشور را داشته ام.

قیمت 199000تومان
اعتبار شما وارد شوید
مبلغ پرداختی وارد شوید
خرید برای خرید ابتدا وارد شوید

توضیحات رویداد

سلام دوستان،

امین حقیقت هستم، ارائه دهنده وبینار آشنایی با‌ زندگی دانشجویی در کشور سوئیس. خوشحالم‌ که این فرصت به بنده داده‌ شده تا کشور سوئیس را به شما عزیزان معرفی‌ کنم. قبل از هرچیزی می بایست‌ نکته ای را‌ تاکید کنم که برای تمامی وبینار ها هم‌ احتمالا مهم است؛ مطالبی که قرار است ارائه شود تا حد زیادی مطابق تجارب شخصی هستند و‌ ممکن‌ است با توجه به شرایط هر فرد اندکی تفاوت داشته باشد. البته تلاش میشود تا جایی که بتوان مطالب و‌ قوانین‌ رسمی‌ کشور سوئیس از منابع رسمی و‌ موثق برای شما عزیزان فراهم کنم.

سر فصل موضوعات:

1) معرّفی تفصیلی دانشگاه های برتر سوئیس

در این بخش، به معرّفی دانشگاه های برتر سوئیس می پردازیم.

2) چگونی اخذ پذیرش از دانشگاه های سوئیس

در این بخش، فرآیند ارائه ی درخواست پذیرش، مدارک لازم، هزینه های جانبی گرفتن پذیرش، رشته های دانشگاهی، فرآیند اخذ ویزای تحصیلی و مواردی از این دست بررسی خواهد شد.

3) شرایط و ضوابط اخذ پذیرش دکترا از دانشگاه های سوئیس

در این بخش، فرآیند اختصاصی ارائه ی درخواست پذیرش، مدارک لازم، هزینه های جنبی گرفتن پذیرش، رشته های دانشگاهی، فرآیند اخذ ویزای تحصیلی در مقطع دکترا، حقوق ماهیانه و مواردی از این دست بررسی خواهد شد.

4) ویژگی های جغرافیایی، فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و شرایط زندگی

در این بخش به معرّفی هویت کشور سوئیس، فرهنگ و آداب و رسوم و اخلاق مردم بومی، زبان، جنبه های مختلف رفاهی و اقتصادی، بیمه ها، وام های بانکی، شرایط آب و هوایی، امکانات رفاهی و غیره به تفصیل خواهیم پرداخت.

5) بررسی هزینه های زندگی و حقوق کار نیمه وقت در سوئیس

در این بخش به بررسی هزینه های اجاره بهای مسکن و خوابگاه ها، هزینه های خوراک و پوشاک، حمل و نقل و جا به جایی، تلفن همراه، باشگاه های ورزشی و سایر هزینه های تفریحی و شخصی خواهیم پرداخت. در ادامه به چگونگی امکان داشتن شغل پاره وقت در حین تحصیل اشاره خواهد شد.

6) شرایط اخذ اقامت کاری و مهاجرت در حال حاضر سوئیس

آنچه باید در مورد اخذ اقامت کاری پس از تحصیل در سوئیس بدانید و نیز چگونگی پیدا کردن شغل در سوئیس در این بخش به تفصیل پرداخته می شود.

7) شرایط احراز اقامت موقت، اقامت دائم و شهروندی سوئیس

با توجه به اینکه کشور سوئیس جزء سخت گیرترین کشور ها از جهت دادن اقامت دائم و دریافت شهروندی است، داشتن چشم انداز صحیح از شرایط و ضوابط اخذ اقامت سوئیس بسیار در تصمیم گیری مهم است. لذا در این مورد با دقت بیشتری صحبت خواهیم کرد.

فیلم‌های مرتبط

 

اپلای ویژه رشته های انسانی

اپلای برای رشته های علوم انسانی مثل رشته های مهندسی متداول نیست، در نتیجه افراد بسیار کمتری در این رشته ها اپلای می کنند و هم اینکه اطلاعات کمتری در زیمنه اپلای برای دانشجویان این رشته ها وجود دارد. ------------------------------------...

0 تا 100 اپلای

چند ماه دیگر، خارج از کشور تحصیل کنین و حتی دلاری درآمد کسب کنید! ---------- ## چگونه خودم پذیرش تحصیلی بگیرم؟## می خواهم به شما یک قول عجیب بدهم! ---------- شایان زمانی هستم، دانشجوی نرم افزار دانشگاه calgary کانادا. من هم مثل ...

راز های نگارش SOP و رزومه حرفه ای

با نوشتن انگیزه نامه و رزومه حرفه ای به آسانی نسبت به بقیه رقبا فاند بگیرین و اپلای کنین. ---------- ## میدونم معدلت کمه و یا تو نمره زبان نتونستی اون طور که باید خودتو نشون بدی، ولی یه شور خاصی تو دلت هستش تا هرطور که هستش پذیرش بگی...

مقاله‌های مرتبط

 

عوارض خروج از کشور برای دانشجویان چگونه است؟

در این مقاله سعی داریم جزییات معافیت دانشجویانی که برای ادامه تحصیل به خارج از کشور سفر کرده اند را بیان کنیم. اگر در مورد تسهیلات ارزی و غیرارزی برای دانشجویان سوال دارید حتما مقاله بعدی اسکورایز را بخوانید.

معافیت دانشجویا...

اهمیت رزومه در اپلیکیشن شما چقدر است؟

اساسی ترین عامل موفقیت یک اپلیکیشن در هر موقعیتی که ما برای آن اقدام می کنیم چه کاری و چه تحصیلی بدون شک رزومه است. 
سندی که با توجه به این که حجم بسیار کوچکی دارد و معمولا دو الی سه صفحه است اهمیت بسیار کمی هم به آن داده می شود به...

چگونه دانشگاه مورد نظرمان را پیدا کنیم؟

خیلی از وقت ها پیش می آید که بعضی از افراد با تلاش چندین ماهه موفق میشن که پذیرش از یک دانشگاه خوب بگیرند و البته با فاند کامل اما به دلایلی ترجیح بدهند که این پذیرش را قبول نکنند یا اینکه بعد از قبول کردن پذیرش کاملا از مسیری که انتخاب ...


mhmd.mhmd

سلام، ممنون از وبینار های مفیدی که برگزار می کنید. درباره ی تهییه cvو sop نیز می توانید بذارید؟
scorize
مرسی از پیشنهادتون، حتما در نظر خواهیم گرفت

برای پاسخ نظر وارد یا عضو شوید


برای ارسال نظر وارد یا عضو شوید