خرید

دانلود فیلم

اپلای به دانمارک و شرایط زندگی و اقامت

 

اپلای به دانمارک و شرایط زندگی و اقامت
توضیحات همه چیز در رابطه با کشور دانمارک، نحوه اخذ پذیرش، شرایط زندگی و ... از زبان سید فرشید منصوری فارغ التحصیل از دانمارک
ارائه دهنده سید فرشید منصوری
رزومه ارائه دهنده

بنده دوره ی لیسانس خود را در رشته ی مهندسی مکانیک طرّاحی جامدات از دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران در تیر ماه سال 1393 به پایان رساندم و در مرداد ماه 1393 برای ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس (.M. Sc) در رشته ی مهندسی انرژی تجدیدپذیر (Sustainable Energy) در دانشگاه فنّی دانمارک (Denmark Technical University) عازم کپنهاگ پایتخت کشور دانمارک شدم.

قیمت 199000تومان
اعتبار شما وارد شوید
مبلغ پرداختی وارد شوید
خرید برای خرید ابتدا وارد شوید

توضیحات رویداد

خلاصۀ وبینار:

در این وبینار تمام تلاش ما بر این است که صفر تا صد شرایط و ویژگی های تحصیلی، کاری، اقامتی و آنچه که باید در مورد کشور پیشرفته ی دانمارک بدانید پوشش داده شود تا هیچ جای سوال و ابهامی برای شما عزیزان باقی نمانده و مطلبی از قلم نیفتد. همچنین تمامی سرفصل ها بر اساس آخرین داده های رسمی و مطابق با مراجع معتبر جمع آوری شده و از ابراز نظر های شخصی و بدون مرجع پرهیز شده است. در مورد شرایط فرهنگی و اجتماعی دانمارک در برخی موارد به بیان تجربه ی شخصی اینجانب و شهود عینی مبتنی بر واقعیات متوسّل شده و تاکید می کنم این موارد بنا بر یک تحلیل شخصی است و ممکن است کلیت و فراگیری نداشته باشد و این تجربه ها از شخصی تا شخص دیگر متفاوت باشد.

در بخش اوّل وبینار بنده به معرّفی مختصر خود و تجربه ی شخصی از زمانی که تصمیم به مهاجرت تحصیلی گرفتم تا زمانی که دوره ی فوق لیسانس را به اتمام رساندم و نیز دوران پس از تحصیل می پردازم. سپس به سراغ سرفصل های مورد بحث وبینار رفته و جزئیات را یک به یک موشکافی خواهم کرد. در پایان بحث، جلسه ی پرسش و پاسخ خواهیم داشت که به سوالات شما عزیزان به ترتیب زمانی پاسخ داده خواهد شد. خواهشمندم در تمام طول فرآیند پرسش و پاسخ، دقّت لازم را به سوالات دیگر دوستان داشته باشید تا از سوالات تکراری و جواب هایی که قبلا به آنها پرداخته شده پرهیز شود.

سر فصل موضوعات:

1) معرّفی تفصیلی 5 دانشگاه برتر دانمارک

در این بخش، به معرّفی 5 دانشگاه برتر دانمارک شامل دانشگاه های زیر می پردازیم:

2) چگونی اخذ پذیرش از دانشگاه های دانمارک

در این بخش، فرآیند ارائه ی درخواست پذیرش، مدارک لازم، هزینه های جانبی گرفتن پذیرش، رشته های دانشگاهی، فرآیند اخذ ویزای تحصیلی و مواردی از این دست بررسی خواهد شد.

3) شرایط و ضوابط اخذ پذیرش دکترا از دانشگاه های دانمارک

در این بخش، فرآیند اختصاصی ارائه ی درخواست پذیرش، مدارک لازم، هزینه های جنبی گرفتن پذیرش، رشته های دانشگاهی، فرآیند اخذ ویزای تحصیلی در مقطع دکترا، حقوق ماهیانه و مواردی از این دست بررسی خواهد شد.

4) ویژگی های جغرافیایی، فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و شرایط زندگی

در این بخش به معرّفی هویت کشور دانمارک، فرهنگ و آداب و رسوم و اخلاق مردم بومی، زبان، جنبه های مختلف رفاهی و اقتصادی، بیمه ها، وام های بانکی، شرایط آب و هوایی، امکانات رفاهی و غیره به تفصیل خواهیم پرداخت.

5) بررسی هزینه های زندگی و حقوق کار نیمه وقت در دانمارک

در این بخش به بررسی هزینه های اجاره بهای مسکن و خوابگاه ها، هزینه های خوراک و پوشاک، حمل و نقل و جا به جایی، تلفن همراه، باشگاه های ورزشی و سایر هزینه های تفریحی و شخصی خواهیم پرداخت. در ادامه به چگونگی امکان داشتن شغل پاره وقت در حین تحصیل اشاره خواهد شد.

6) شرایط اخذ اقامت کاری و مهاجرت در حال حاضر دانمارک

آنچه باید در مورد اخذ اقامت کاری پس از تحصیل در دانمارک بدانید و نیز چگونگی پیدا کردن شغل در دانمارک در این بخش به تفصیل پرداخته می شود.

7) شرایط احراز اقامت موقت، اقامت دائم و شهروندی دانمارک

با توجه به اینکه کشور دانمارک جزء سخت گیرترین کشور ها از جهت دادن اقامت دائم و دریافت شهروندی است، داشتن چشم انداز صحیح از شرایط و ضوابط اخذ اقامت دانمارک بسیار در تصمیم گیری مهم است. لذا در این مورد با دقت بیشتری صحبت خواهیم کرد.

فیلم‌های مرتبط

 

اپلای ویژه رشته های انسانی

اپلای برای رشته های علوم انسانی مثل رشته های مهندسی متداول نیست، در نتیجه افراد بسیار کمتری در این رشته ها اپلای می کنند و هم اینکه اطلاعات کمتری در زیمنه اپلای برای دانشجویان این رشته ها وجود دارد. ------------------------------------...

0 تا 100 اپلای

چند ماه دیگر، خارج از کشور تحصیل کنین و حتی دلاری درآمد کسب کنید! ---------- ## چگونه خودم پذیرش تحصیلی بگیرم؟## می خواهم به شما یک قول عجیب بدهم! ---------- شایان زمانی هستم، دانشجوی نرم افزار دانشگاه calgary کانادا. من هم مثل ...

راز های نگارش SOP و رزومه حرفه ای

با نوشتن انگیزه نامه و رزومه حرفه ای به آسانی نسبت به بقیه رقبا فاند بگیرین و اپلای کنین. ---------- ## میدونم معدلت کمه و یا تو نمره زبان نتونستی اون طور که باید خودتو نشون بدی، ولی یه شور خاصی تو دلت هستش تا هرطور که هستش پذیرش بگی...

مقاله‌های مرتبط

 

عوارض خروج از کشور برای دانشجویان چگونه است؟

در این مقاله سعی داریم جزییات معافیت دانشجویانی که برای ادامه تحصیل به خارج از کشور سفر کرده اند را بیان کنیم. اگر در مورد تسهیلات ارزی و غیرارزی برای دانشجویان سوال دارید حتما مقاله بعدی اسکورایز را بخوانید.

معافیت دانشجویا...

اهمیت رزومه در اپلیکیشن شما چقدر است؟

اساسی ترین عامل موفقیت یک اپلیکیشن در هر موقعیتی که ما برای آن اقدام می کنیم چه کاری و چه تحصیلی بدون شک رزومه است. 
سندی که با توجه به این که حجم بسیار کوچکی دارد و معمولا دو الی سه صفحه است اهمیت بسیار کمی هم به آن داده می شود به...

چگونه دانشگاه مورد نظرمان را پیدا کنیم؟

خیلی از وقت ها پیش می آید که بعضی از افراد با تلاش چندین ماهه موفق میشن که پذیرش از یک دانشگاه خوب بگیرند و البته با فاند کامل اما به دلایلی ترجیح بدهند که این پذیرش را قبول نکنند یا اینکه بعد از قبول کردن پذیرش کاملا از مسیری که انتخاب ...


mona.janati

چقدر عالیه که این وبینار هارو برگزار می کنید و همچنین تخفیف ها و هدیه هاتون! لطفا برای بقیه کشور ها هم برگزار کنید.
scorize
لطف دارید. بقیه کشور ها نیز در برنامه ما قرار دارد.

برای پاسخ نظر وارد یا عضو شوید


برای ارسال نظر وارد یا عضو شوید