دانلود فیلم

آشنایی با زندگی دانشجویی (دانمارک)

 

آشنایی با زندگی دانشجویی (دانمارک)
زمان برگزاری سه شنبه 25 تیر | ساعت 19
توضیحات این وبینار جذاب و چالشی، قصد دارم آنچه را که باید در مورد زندگی و تحصیل در کشور دانمارک بدانید با کمال اشتیاق با شما مطرح کنم و زوایای پنهان مهاجرت به دانمارک را موشکافی نمایم. پس با من همراه باشید.
ارائه دهنده سید فرشید منصوری
رزومه ارائه دهنده

بنده دوره ی لیسانس خود را در رشته ی مهندسی مکانیک طرّاحی جامدات از دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران در تیر ماه سال 1393 به پایان رساندم و در مرداد ماه 1393 برای ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس (.M. Sc) در رشته ی مهندسی انرژی تجدیدپذیر (Sustainable Energy) در دانشگاه فنّی دانمارک (Denmark Technical University) عازم کپنهاگ پایتخت کشور دانمارک شدم.

قیمت 55000
اعتبار شما وارد شوید
مبلغ پرداختی وارد شوید
خرید برای خرید ابتدا وارد شوید

توضیحات رویداد

خلاصۀ وبینار:

در این وبینار تمام تلاش ما بر این است که صفر تا صد شرایط و ویژگی های تحصیلی، کاری، اقامتی و آنچه که باید در مورد کشور پیشرفته ی دانمارک بدانید پوشش داده شود تا هیچ جای سوال و ابهامی برای شما عزیزان باقی نمانده و مطلبی از قلم نیفتد. همچنین تمامی سرفصل ها بر اساس آخرین داده های رسمی و مطابق با مراجع معتبر جمع آوری شده و از ابراز نظر های شخصی و بدون مرجع پرهیز شده است. در مورد شرایط فرهنگی و اجتماعی دانمارک در برخی موارد به بیان تجربه ی شخصی اینجانب و شهود عینی مبتنی بر واقعیات متوسّل شده و تاکید می کنم این موارد بنا بر یک تحلیل شخصی است و ممکن است کلیت و فراگیری نداشته باشد و این تجربه ها از شخصی تا شخص دیگر متفاوت باشد.

در بخش اوّل وبینار بنده به معرّفی مختصر خود و تجربه ی شخصی از زمانی که تصمیم به مهاجرت تحصیلی گرفتم تا زمانی که دوره ی فوق لیسانس را به اتمام رساندم و نیز دوران پس از تحصیل می پردازم. سپس به سراغ سرفصل های مورد بحث وبینار رفته و جزئیات را یک به یک موشکافی خواهم کرد. در پایان بحث، جلسه ی پرسش و پاسخ خواهیم داشت که به سوالات شما عزیزان به ترتیب زمانی پاسخ داده خواهد شد. خواهشمندم در تمام طول فرآیند پرسش و پاسخ، دقّت لازم را به سوالات دیگر دوستان داشته باشید تا از سوالات تکراری و جواب هایی که قبلا به آنها پرداخته شده پرهیز شود.

سر فصل موضوعات:

1) معرّفی تفصیلی 5 دانشگاه برتر دانمارک

در این بخش، به معرّفی 5 دانشگاه برتر دانمارک شامل دانشگاه های زیر می پردازیم:

2) چگونی اخذ پذیرش از دانشگاه های دانمارک

در این بخش، فرآیند ارائه ی درخواست پذیرش، مدارک لازم، هزینه های جانبی گرفتن پذیرش، رشته های دانشگاهی، فرآیند اخذ ویزای تحصیلی و مواردی از این دست بررسی خواهد شد.

3) شرایط و ضوابط اخذ پذیرش دکترا از دانشگاه های دانمارک

در این بخش، فرآیند اختصاصی ارائه ی درخواست پذیرش، مدارک لازم، هزینه های جنبی گرفتن پذیرش، رشته های دانشگاهی، فرآیند اخذ ویزای تحصیلی در مقطع دکترا، حقوق ماهیانه و مواردی از این دست بررسی خواهد شد.

4) ویژگی های جغرافیایی، فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و شرایط زندگی

در این بخش به معرّفی هویت کشور دانمارک، فرهنگ و آداب و رسوم و اخلاق مردم بومی، زبان، جنبه های مختلف رفاهی و اقتصادی، بیمه ها، وام های بانکی، شرایط آب و هوایی، امکانات رفاهی و غیره به تفصیل خواهیم پرداخت.

5) بررسی هزینه های زندگی و حقوق کار نیمه وقت در دانمارک

در این بخش به بررسی هزینه های اجاره بهای مسکن و خوابگاه ها، هزینه های خوراک و پوشاک، حمل و نقل و جا به جایی، تلفن همراه، باشگاه های ورزشی و سایر هزینه های تفریحی و شخصی خواهیم پرداخت. در ادامه به چگونگی امکان داشتن شغل پاره وقت در حین تحصیل اشاره خواهد شد.

6) شرایط اخذ اقامت کاری و مهاجرت در حال حاضر دانمارک

آنچه باید در مورد اخذ اقامت کاری پس از تحصیل در دانمارک بدانید و نیز چگونگی پیدا کردن شغل در دانمارک در این بخش به تفصیل پرداخته می شود.

7) شرایط احراز اقامت موقت، اقامت دائم و شهروندی دانمارک

با توجه به اینکه کشور دانمارک جزء سخت گیرترین کشور ها از جهت دادن اقامت دائم و دریافت شهروندی است، داشتن چشم انداز صحیح از شرایط و ضوابط اخذ اقامت دانمارک بسیار در تصمیم گیری مهم است. لذا در این مورد با دقت بیشتری صحبت خواهیم کرد.

وبینار‌های مرتبط

 

بررسی اختصاصی اپلای برای رشته های انسانی

اپلای برای رشته های علوم انسانی مثل رشته های مهندسی متداول نیست، در نتیجه افراد بسیار کمتری در این رشته ها اپلای می کنند و هم اینکه اطلاعات کمتری در زیمنه اپلای برای دانشجویان این رشته ها وجود دارد. ------------------------------------...

سمینار اینترنتی ترفندهای اپلای

خیلی از دانشجویان که برای تحصیلات تکمیلی در دانشگاه های خارج از کشور تمایل به ادامه تحصیل دارند، اطلاعات کاملی درباره چگونگی گرفتن پذیرش ندارند چرا که این موضوع مانند کنکور موضوع جاافتاده و تعریف شده ای نیست. از طرف دیگر گرفتن پذیرش ا...

سمینار اینترنتی تخصصی نگارش رزومه و SOP

> انگیزه نامه یا Statement of Purpose از مدارک اصلی که برای اپلای در هر > برنامه به آن نیاز دارید، محسوب می شود. این بیانیه تحت عنوان های > Personal Statement، Statement of Intent و نام هایی دیگر از این دست در > مدارک مورد نیاز اپلای...

مقاله‌های مرتبط

 

مصاحبه آنلاین با استاد برای بورسیه تحصیلی در مقطع دکترا و ارشد

**در مرحله مکاتبه با اساتید هنگام اپلای، به احتمال زیاد با درخواست انجام مصاحبه از سوی چندی از آن ها مواجه می شود. به طور معمول قرار مصاحبه بعد از اقدام به ایمیل برای معرفی خود و رزومه تان به اساتید و قبل از ددلاین آن دانشگاه صورت می گیر...

نمره GPA(جی پی ای) چیست؟ و چگونه محاسبه میشه؟

محاسبه گر آنلاین GPA -------------------- قبل از معرفی GPA و نحوه محاسبه‌ی آن، خدمتی جدید از گروه اسکورایز را برایتان معرفی میکنیم. با عضو شدن در سایت می‌توانید اسم درس، تعداد واحد و نمره درسهایتان وارد کنید تا به صورت کاملا رایگان ‌...

10 دانشگاه برتر آمریکا برای تحصیل

چرا آمریکا برای تحصیل؟ ---------- دانشگاه های پیشرو در علم، کلاس های با کیفیت، اساتید مجرب، آینده تضمین شده، موقعیت های شغلی فراوان و محیط فوق العاده دانشگاه تنها بخشی از دلایلی هستن که شمارو متقاعد کنند که چرا تحصیل در آمریکا؟؟! هز...

mona.janati

چقدر عالیه که این وبینار هارو برگزار می کنید و همچنین تخفیف ها و هدیه هاتون! لطفا برای بقیه کشور ها هم برگزار کنید.
scorize
لطف دارید. بقیه کشور ها نیز در برنامه ما قرار دارد.

برای پاسخ نظر وارد یا عضو شوید


برای ارسال نظر وارد یا عضو شوید