مقصد شما

دانشگاه میشیگان: در دنیایی از تحول و ابتکار غوطه ور شوید!

در این مقاله با دانشگاه میشیگان آن بور و شرایط اپلای آن آشنا میشود. سایت دانشگاه میشیگان نیز برای اپلای در صفحه قرار داده شده است.

University Of Michigan - Ann Arbor
house building
سال تأسیس دانشگاه
2007
user pen
میانگین تعداد دانشجویان خارجی
?!
donate
هزینه سالانه خوراک و مسکن دانشجویی
10,000.0 ( USD )
money bill wave
اپلیکیشن فی دانشگاه
75.0 ( USD )
دانشگاه شما

دانشگاه میشیگان: در دنیایی از تحول و ابتکار غوطه ور شوید! بیشتر بشناسید

بیشتر با دانشگاه دانشگاه میشیگان: در دنیایی از تحول و ابتکار غوطه ور شوید! آشنا شو
ویژگی های دانشگاه

دانشگاه میشیگان (University Of Michigan - Ann Arbor)، یکی از معتبرترین دانشگاه‌های دولتی ایالات‌متحده آمریکا بوده و در ایالت میشیگان و شهر ان‌آربور در سال ۱۸۱۷ تأسیس شد.

این دانشگاه بزرگ دارای بیش از ۴۰۰۰۰ دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلات عالی در رشته‌های گوناگونی از قبیل رشته‌های فنی، پزشکی، علوم پایه، هنر، علوم انسانی، زبان و ادبیات است. طبق رتبه‌بندی دانشگاه‌های آمریکا که هرساله توسط وبگاه یو اس نیوز منتشر می‌شود، دانشگاه میشیگان از معدود دانشگاه‌های دولتی آمریکا است که در تمامی رشته‌ها در بین چند دانشگاه دولتی برتر این کشور قرار دارد. دانشکده مهندسی انرژی هسته‌ای دانشگاه میشیگان و دانشکدهٔ مهندسی صنایع این دانشگاه در بین تمامی دانشکده‌های دانشگاه‌های آمریکا رتبه اول و دوم را به خود اختصاص داده‌اند.

 در سال ۱۹۹۵ شورای ملی تحقیقات این دانشگاه را ازلحاظ کیفیت برنامه‌های آموزشی در رده سوم بین دانشگاه‌های ایالات‌متحده آمریکا قرارداد. دانشگاه میشیگان دارای یکی از بزرگ‌ترین گروه دانش‌آموختگان در بین دانشگاه‌های جهان است. در سال ۲۰۰۷ تعداد دانش‌آموختگان در قید حیات دانشگاه ۴۶۰۰۰۰ نفر اعلام شد. بودجه آموزشی دانشگاه بالغ‌بر یک میلیارد و صد و چهل میلیون دلار است که ازجمله هنگفت‌ترین بودجه‌های تحقیقاتی در ایالات‌متحده است.

این دانشگاه با رتبه 21 در سطح جهان ۷ برنده جایزه نوبل، ۱۱۶ قهرمان المپیک، ۱۶ برنده جایزه مؤسسه مک آرتور و ۱۸ برنده جایزه پولیتزر را به جهان معرفی کرده است. از فارغ‌التحصیلان بنام این دانشگاه می‌توان به جرالد فورد رئیس‌جمهور سابق آمریکا و لاری پیج بنیان‌گذار شرکت گوگل اشاره کرد. مایکل فلپس ورزشکار سرشناس دارنده شانزده مدال المپیک و مدونا خوانندهٔ اسطوره‌ای موزیک پاپ نیز در این دانشگاه تحصیل‌کرده‌اند.

دانشگاه میشیگان دارای معتبرترین گروه‌های ورزشی در سطح دانشگاهی در ایالات‌متحده است. به‌خصوص گروه‌های فوتبال آمریکایی و هاکی دانشگاه در بین دانشگاه‌های کشور بسیار شناخته‌شده و قدرتمند هستند. ورزشگاه خانگی گروه فوتبال دانشگاه میشیگان بزرگ‌ترین ورزشگاه کشور آمریکا و سومین ورزشگاه ورزشی بزرگ جهان با گنجایش ۱۱۰۰۰۰ نفر است.

شرایط زندگی

دانشگاه ایالتی میشیگان به عنوان یکی از بهترین دانشگاههای امریکا بعضا انتخاب اول دانشجویان از سراسر دنیا برای تحصیل است. این دانشگاه با اعطای تسهیلات و خدمات رفاهی و انواع بورسیه هایی که به دانشجویان خود ارایه می دهد بستر مناسبی را برای دانشجویان علاقه مند به تحصیل و تحقیق و پژوهش مهیا می کند.

در خارج از کلاس ، دانشجویان مهندسی می توانند در برنامه های مدرسه مانند CoE Bowling Challenge و دوره ای پیوند و استراحت کنند. ناهار هر برنامه دانشگاهی فعالیتهای دانشجویی خود را هماهنگ می کند. دانشجویان فارغ التحصیل می توانند از طریق برنامه Just ASK که مخفف فارغ التحصیلان دانش مشترک است ، از پشتیبانی اضافی دریافت کنند. فارغ التحصیلان دانشکده می توانند به صورت داوطلبانه برای مشاوره دانشجویان فعلی ، بصورت حضوری یا از طریق پست ، ایمیل یا تماس تلفنی استفاده کنند.

دانشجویان فارغ التحصیل می توانند در یک محل اقامت تعیین شده در پردیس دانشگاه ، همچنین در منزل اعضای هیئت علمی ، کارمندان زندگی کنند. این دانشگاه در آن آربر ، میشیگان ، یک شهر کالج شلوغ پر از گزینه های خرید ، ناهار خوری و زندگی شبانه قرار دارد.

هزینه تحصیل در دانشگاه میشیگان مانند سایر دانشگاهها بر اساس رشته و دانشکده متفاوت است. همچنین ابتکار جالبی که سایت دانشگاه ایالتی میشیگان انجام داده است این است که بر اساس شرایط خاص هر دانشجو، محاسبه گری را برای محاسبه دقیق هزینه ها طراحی کرده است که می تواند مرجع موثقی به عنوان محاسبه هزینه های دانشجو باشد. این ویژگی ها شامل: سطح تحصیل دانشجو، ترم تحصیلی، کشور محل اقامت دانشجو، نحوه اسکان دانشجو و… می باشد.

شهریه دانشگاه (۱۵ واحد / یک ترم) ۳۷٫۹۱۲ دلار
خوابگاه ۱۰٫۴۱۲ دلار
کتاب و لوازم التحریر ۱٫۰۶۸ دلار
مخارج شخصی ۲٫۶۴۸ دلار
هزینه های درمانی ۲٫۰۷۵ دلار
جمع کل برای دو ترم ۵۴٫۱۱۵ دلار

دانشگاه میشیگان خوابگاه های متنوعی را برای دانشجویان خود در نظر گرفته است. دانشگاه ایالتی میشیگان دارای شش خوابگاه دانشجویی در داخل دانشگاه است که هزینه ی این خوابگاه ها بر اساس نوع و امکانات اتاق متفاوت است.

شهریه دانشگاه میشیگان

می‌توان گفت شهریه دانشگاه میشیگان بالاست. همچنین شهریه برای دانشجویانی که اهل میشیگان هستند با دانشجویان ساییر شهرهای آمریکا و دانشجویان بین‌المللی متفاوت است. این تفائت شهریه ها کم نیست و قابل توجه است. برای مثال در مقطع کارشناسی شهریه 16000 دلار و برای افراد خارج از این ایالت 53000 دلار است. هزینه های زندگی نیز همانطور که در جدول قبل بررسی کردیم سالانه بین 10 تا 12 هزار دلار خواهد بود.

 

رشته‌های دانشگاه

رشته‌هایی که توسط دانشگاه دانشگاه میشیگان: در دنیایی از تحول و ابتکار غوطه ور شوید! ارائه می‌شود

شما می‌توانید تعدادی از رشته‌های ارائه شده توسط این دانشگاه را در این قسمت مشاهده کنید.

رشته‌های موجود در دانشگاه

شرایط پذیرش

شرایط و مدارک لازم برای پذیرش در دانشگاه

condition img
مشاهیر دانشگاه

افتخارات و مشاهیر برجسته دانشگاه دانشگاه میشیگان: در دنیایی از تحول و ابتکار غوطه ور شوید!

جایگاه دانشگاه

رتبه‌بندی دانشگاه دانشگاه میشیگان: در دنیایی از تحول و ابتکار غوطه ور شوید!

rank ranking name publisher name
1087 world university ranking QS
1087 world university ranking QS
1087 world university ranking QS
1087 world university ranking QS
1087 world university ranking QS
headphone and stuff
twenty four hour
رزرو مشاوره

مهاجرت موفق با یک مشاوره خوب شروع میشه

مشاوران اسکورایز به طور مداوم در جلسات آموزشی شرکت می‌کنند تا همواره اطلاعات خود را به‌روز نگه‌­دارند. به دلیل محدودیت تعداد مشاوره در روز، برای رزرو زمان مدنظر خود، همین حالا اقدام کنید.