برنامه مطالعاتی تافل پلاس

اسکورایز برای شما برنامه‌ی ویژه دارد

برنامه مطالعاتی تافل پلاس چیست؟!

تا حالا فکر کردین چه موقع سال مون و ایام مون واقعا مبارک میشه؟ فکر میکنم جواب به این سوال خیلی ساده باشه. وقتی که به درستی از زمانمون و از هر فرصتی برای کسب موفقیت استفاده کنیم.

بزرگی میگه زمان برای انجام کارها کوتاه نیست و این ما هستیم که کوتاهی میکنیم. حتما برای شما هم پیش اومده که بعضی روزها با برنامه بودید و تونستید چندین کار مثبت در روز انجام بدید که فکر نمیکردید انقدر راحت بشه انجام شون داد و بقیه روز رو با احساس رضایت سپری کردید. اما بعضی روزها هم هست که ممکنه یه کار کوچیک داشته باشیم تو کل روز اما به دلیل تنبلی و برنامه نداشتن برای انجام اون کار خیلی وقت ها انجام نمیشه و فقط عذاب وجدانش برای ما باقی میمونه.

شمایی که همیشه دنبال زمان مناسب بودی تا خوندن زبان برای آزمون هایی مثل تافل، آیلتس یا جی آر ای رو شروع کنی و تا الان چندتا از اون "از این شنبه شروع میکنم" رو پشت سر گذاشتی! یه زمان خیلی مناسب تا همین چند روز دیگه برای خیلی از ماها ایجاد میشه که میتونیم ازش بهینه استفاده کنیم و یک بار برای همیشه اینرسی قبل از شروع رو بشکونیم و آماده کنیم خودمونو برای آزمون های زبان. (یادت باشه که بیش از 50 درصد سوخت موشک فقط صرف به حرکت دراوردن موشک در یک مایل ابتدایی مسیره! به اینرسی اولیه غلبه کنی دیگه تمومه! فقط شروعش مهمه)

همیشه دوست داشتیم عید برسه و تفریح کنیم و استراحت و بیشتر در کنار خانواده باشیم. تو این برنامه نمیخوایم تایم تفریح شما رو کم کنیم. فقط میخوایم یه سری کار جدید براتون تعریف کنیم که بجای وقت تلف کردن های بیهوده تو اینستاگرام از وقتمون مفید تر استفاده کرده باشیم. وگرنه همه تفریحا سر جاشه.

یکی دیگر از موانعی که ایجاد میشه تا شروع این مطالعه رو به تعویق بندازیم همیشه این بوده که کسی باید همراه باشه که هم راهنمایی کنه و بلد باشه که باید چیکار کنیم هم اینکه مسیر درست رو بهمون یاد بده که پیچ گوشتی مون رو هرز نپیچونیم.

آماده‌اید برای یه شروع فوق‌العاده؟

برنامه مطالعاتی چیه؟

ما در اسکورایز یه برنامه 10 روزه برای شما ترتیب دیدیم که شما قراره توی 12 روز انجامش بدید. یعنی برنامه طوریه که اگر نتونستید یک روز کارهایی که باید رو انجام بدید، از برنامه جا نمونید و خودتون رو برسونید.

بر فرض که روزی 4 ساعت برای مطالعه در نظر بگیرید طی دوران ۱۰ روز و با گذروندن این برنامه 40 ساعت مطالعه داشتید.

البته برای افرادی که زودتر به جمع ما اضافه میشن هم برنامه ویژه تری داریم و زودتر برنامه تافل پلاس رو باهاشون شروع میکنیم و البته چیزهای بیشتری هم بهشون آموزش میدیم.

حالا تو این 40 ساعت چی یاد میگیریم؟

در آزمون‌های تافل و آیلتس ۴ مهارت رو مورد پرسش قرار میدند. اگر از کسانی که قبلا این آزمون را داده اند بپرسید، همه به این نکته ازعان دارند که حل نمونه سوال‌های گذشته آزمون اصلی و تمرین روی آنها مهم‌ترین دلیل موفقیت‌شان در آزمون اصلی بوده است. اما شرکت در این آزمون‌ها بدون آمادگی کافی و بدون اینکه بدونیم باید چه مطالبی رو از هر آزمون یاد بگیریم یا اینکه هر مهارت را چگونه در زمان مناسب و تعیین شده پاسخ بدهیم امری‌ست زمان بر و البته شاید خسته کننده و غیرمفید. طی برنامه تافل پلاس تمام تکنیک‌های هر کدوم از این ۴ مهارت رو که به شکل لازم و کافی برای آزمون اصلی‌تون نیاز هست رو یادتون بدیم و قراره به طور کامل با خود آزمون تافل حداقل ۳ بار دست و پنجه نرم کنیم. ضمن این ۴ مهارت نکات گرامری لازم هم بهتون آموزش داده میشه. دست کم ۲۰۰ لغت پرتکرار رو هم بهتون از طریق ممرایز آموزش میدیم. دست کم 200 لغت جدید رو هم بهتون آموزش میدیم.

بعد از پایان موفقیت آمیز این دوره با 100% تکنیک های لازم برای تافل آشنا میشید. 3 آزمون کاملا مشابه رو بصورت کامل شرکت می کنید و به همه سوالات آن پاسخ میدید و آمادگی بیش از 50 درصدی برای آزمون اصلی کسب می کنید. فقط کافیه در ادامه روش های آموزش داده شده رو سخت تمرین کنید تا نمره حداقل 100 رو در آزمون تافل کسب کنید.

Laziness may appear attractive, but work gives satisfaction.

Tim Ferris
1

دو وبینار آموزشی

در طی دو وبینار آموزشی در مدت این برنامه با تکنیک‌ها و درکل با هرآنچه که درباره‌ی این آزمون باید بدانید آشنا می‌شوید.
طی این دو وبینار به تمام سوالات شما در مورد این آزمون پاسخ داده می‌شود. در ضمن فیلم این وبینارها ارسال می‌شود.
2

دریافت ۴۰ ساعت برنامه ریزی مدون مطالعاتی

یک برنامه‌ی روزانه‌ی مطالعه دریافت خواهید کرد که در تدوین این برنامه بهترین و مهمترین تکنیک‌های مطالعه و یادگیری زبان در نظر گرفته شده است.
3

دریافت فایل‌ها و کتاب‌های آموزشی

طی این مدت بر اساس برنامه مطالعاتی فوقالذکر فایل‌هایی برایتان ارسال خواهد شد که حکم سوخت موتور را دارند، که این فایل‌ها با دقت دقیقا مطابق با برنامه برای شما تهییه شده است.
4

دریافت 4 ساعت پادکست و فیلم آموزشی تکنیک های آزمون تافل

در کنار تمام اینها در طی این مدت با ارسال پادکست‌ و فیلم‌هایی از جمله آموزشی و انگیزشی در کنار شما خواهیم بود.
5

حل و بررسی ۶ آزمون جامع تافل

طی این مدت شما ۶ آزمون TPO را حل و بررسی خواهید کرد.
6

آموزش تایپ ۱۰ انگشتی

یکی از مشکلات عمده داوطلبان این آزمون‌ها مشکل تایپ در حین جلسه است، با سیستمی متفاوت و جالب طی این مدت تایپ ۱۰ انگشتی را خواهید آموخت.
7

دریافت روزانه‌ی تست و نمونه سوال

در طی این مدت با دریافت و حل نمونه سوالات پیشرفت روز‌به‌روز خود را خواهید دید

تضمین بازگشت وجه ثبت‌نام

ما به قدری به اثربخشی و مفید بودن روشی که در این برنامه گنجانده شده مطمئنیم که به شما این تضمین را می دهیم که اگر به هر دلیلی کیفیت این محصول مورد نظر شما نبود، وجه ثبت نامی شما را به طور کامل برگردانیم.

ثبت‌نام ورود به صفحه کاربری

جهت ثبت‌نام در پلن مطالعاتی باید وارد صفحه‌ی کاربری خود شوید!


ثبت‌نام

۱۳۹ هزار تومان

هزینه این برنامه مطالعاتی زیاد نیست؟

با احتساب دلار 4500 تومانی و 7 درصد کارمزد شرکت های پرداخت ارزی بیش از یک میلیون تومان فقط هزینه شرکت در آزمون است. شما که نمیخواهید مجبور بشید دوباره این هزینه رو بدید؟ (پس جای آزمون و خطا نیست و باید با آمادگی کامل شرکت کنید.)

حتی اگر بخواهید برای سنجش سطح خود در آزمون های آزمایشی مراکز برگزارکننده تافل شرکت کنید بیش از 100 هزار تومان بابت هر یک بار باید هزینه کنید.

جالب تر اینکه بعد از آزمون، اگر بخواهید نمره آزمون خود را به دانشگاهی به صورت رسمی اعلام کنید باید مبلغ 27 دلار آمریکا معادل 130 هزار تومان پرداخت کنید.

اما برنامه مطالعاتی اسکورایز که علاوه بر اینکه به شما انگیزه استفاده مفید از وقتتون رو میده، به شما تمام تکنیک ها رو آموزش میده و همه خدمات در بستر اینترنت، بدون فوت وقت و در بهترین کیفیت و به راحتی، فقط با مبلغ ۱۳۹ هزار تومان در اختیار شما قرار میگیره.

آیا می‌توانم در برنامه شرکت کنم ولی بعد از تعطیلات تمارین را انجام دهم؟

پس از ثبت‌نام تمامی اطلاعات پادکست‌ها و فیلم‌ها در داشبورد شما ذخیره می‌شود و هر زمانی می‌توانید از آن استفاده کنید.

آیا داوطلبان ایلتس نیز می‌توانند در این برنامه شرکت کنند؟

قبل از پاسخ به این سوال به این سوال فکر کنید که چرا باید آیلتس بدهید؟

تقریبا تمامی دانشگاه ها هر دو امتحان را قبول دارند و البته چون تافل همیشه توسط خود ets برگزار میشود همیشه اعتماد و اطمینان خاطر برای شما در این ازمون وجود دارد. چیزی که در آزمون ایلتس دیده نمیشود.

اما جواب سوال اینکه این برنامه مختص آزمون تافل است.ثبت‌نام

۱۳۹ هزار تومان
scroll top