برنامه‌ مطالعاتی تافل ۱۲۰

 
معرفی پکیج

 

بیش از ۲۰۰ جزوه تالیف شده


ویدیو و پادکست‌های آموزشی


طراحی انطباق پذیر با سطح زبان شما


۹۸ نظر


شمایی که الان دارید این مطالب را میخوانید حتما از اهمیت داشتن مدرک زبان معتبر آگاه دارید، و حتما میدانید که اگر می‌خواهید اپلای کنید داشتن سطح بالایی از زبان وزنه موثری در رزومه است که بشدت جلب توجه می‌کند و تنها قسمتی از رزومه شماست که به گذشته شما ربطی ندارد پس برای داورانی که اپلیکیشن شما را میبینند از اهمیت بالای برخوردار است و میدانید حتی در صورت اپلای نکردن دانستن زبان انگلیسی شانس شما را برای بدست آوردن یک شغل مناسب بیشتر می‌کند و کارفرمایان نیز می‌دانند که کسی که در سطح بالاتری از تسلط بر زبان قرار داشته باشد مهره موثرتری در شرکت است و وابستگی به آن تا حدیست که برای نگه داشتن آن شخص در شرکت، متوسل به افزایش حقوق می‌شوند. ولی برای اخذ تافل، از کجا باید شروع کرد؟ سطح کنونی من چیست؟ چه کلاس تافلی شرکت کنم؟ و کلی سوال از این دست.

میدانید برای آزمون تافل باید از کجا شروع کنید؟

به احتمال زیاد یا جواب این سوال را نمیدانید و یا مطمئن نیستید مسیری که دارید طی میکند شما را به هدف میرساند یا فقط وقت، انرژی و پول شما را هدر میدهد. نگران نباشید جای کاملا درستی آمده‌اید، در ادامه به معرفی کامل بسته و محتویات آن خواهیم پرداخت، ولی قبل از هر چیزی باید بگم این بسته شامل برنامه‌ی مطالعاتی جامع برای تمام سطوح است یعنی خیلی راحت برای شما مشخص میکند اول چه کاری را باید انجام دهید و سپس چه کاری، در مواقع مرحله به مرحله مسیر موفقیت در آزمون تافل را به شما نشان میدهد.

آیا میدانید در کلاس‌های گران‌قیمت تافل چه میگذرد؟

در واقع دو اتفاقی در کلاسهای چندماهه ی آموزش تافل می افتد:

 • تمرکز بر روی سوالات پیشین تافل
 • آموزش تکنیکهای پاسخگویی

با این حال در این کلاسها معجزه ای رخ نمیدهد و تلاش اصلی بر عهده خود داوطلب میباشد!

پس حالا که این کلاس‌ها کار عجیبی انجام نمیدن چرا این همه هزینه و وقت صرفشان کنیم؟ و چون پاسخ مناسبی برای این سوال پیدا نکردیم، برآن شدیم که پکیج مطالعاتی تافل ۱۲۰ را تدوین کنیم.

ما در پکیج تافل 120 بهترین تکنیکها را به شما آموزش میدهیم و آزمونهای پیشین تافل را در اختیار شما قرار میدهیم. آموزشهای این پکیج به صورت جزوه، فیلم و صوت آموزشی میباشد که داوطلب میتواند بارها آنها را مرور کند. در ادامه با این پکیج بیشتر آشنا خواهید شد.

مزایا این پکیج نسبت به کلاسهای تافل:

 • هزینه به مراتب کمتر این پکیج نسبت به کلاسهای گران‌قیمت.
 • صرفه جویی در وقت با توجه به عدم نیاز به عبور و مرور به محل کلاسها.
 • امکان تکرار آموزشها به دفعات مورد نیاز داوطلب.
 • وجود منابع بیشتر و به روزتر برای مطالعه داوطلب.
 • در کلاسها امکان از دست دادن جلسات وجود دارد اما در این روش به هیچ عنوان این اتفاق نمیافتد.
 • در این پکیج این امکان وجود دارد که سرعت مطالعه خود را افزایش یا کاهش بدهید. حال در کلاسهای تافل شما باید با سرعتی که مدرس آموزش میدهد حرکت کنید هر چند که پایه انگلیسی شما با سایر داوطلبان متفاوت باشد.
 • زمانبندی فشرده و غیرمنطبق کلاس‌ها با برنامه روزانه شما، کیفیت و راندمان درس خواندن را پایین می‌آورد.

یادتون باشه زمان ما محدود و هزینه آزمون و خطا خیلی زیاده پس بدونه برنامه و تجربه اساتید و زبان‌آموزان دیگر شانس خود را از دست ندهید.

قبل از تصمیم گیری توصیه میکنم همین الان، مو به مو، اطلاعات دوره پلن مطالعاتی تافل ۱۲۰را در همین صفحه بخوانید.

بدون دغدغه بدون کلاس‌های اضافی و مطالب بیهوده
می‌توانید در خانه تافل را با بالاترین نمره پشت سربگذارید
محتویات پکیج

 

جدول زمانبندی دقیق مطالعاتی تدوین شده‌ي تافل

در پکیج تافل ۱۲۰ تلاش کردیم تا شما با صرف کمترین زمان بتوانید بالاترین بهره را ببرید. برای استفاده از این بسته کافی است تا مطابق با پلن آموزشی حرکت کنید تا برایتان مشخص شود در هر مرحله چه بسته آموزشی را باید مطالعه کنید.

این جدول برای سه سطح از دانش زبان از ضعیف به قوی طراحی شده.

در طراحی این برنامه ۵ استاد زبان ۸ زبان آموز حضور داشتند.

طی فرایند تدوین برای ۴ متقاضی آزمون از آن استفاده کردند و تماما موفق به کسب نمره دلخواه شدند

جزوات تالیف شده

برای هر قسمت تیم اسکورایز با دقت فراوان جزواتی تالیف کردند که نظیر آنها را هیچ کجا پیدا نمیکنید. عکس چند صفحه از 300 صفحه‌ی آن را می‌توانید مشاهده کنید.

ویدیو و پادکست

در این پکیج ویدیو و پادکست‌هایی ساخته شده که هم در طی مراحل موجود در پلن مطالعاتی شمارا یاری می‌کند و هم محتوای آموزشی دارد.

تالار گفتگوی اختصاصی

با ثبت‌نام در این پکیج شما به تالار گفتگوی اختصاصی این محصول دسترسی پیدا خواهید کرد که در آن می‌توانید سوالات مربوط به آزمون تافل و به طور کلی زبان خود را مطرح کنید تا مدرسین پکیج به شما جواب دهند و یا سوال و جواب‌های دیگران را مشاهده کنید.

مشاوره با اساتید

با ثبت‌نام در پکیج به تعداد سه بار می‌توانید با مشاوران ما صحبت کنید و مشاوره بگیرید.

دریافت فایل‌ها و کتاب‌های آموزشی

علاوه بر منابع اصلی در برنامه، تعدادی منابع اضافی نیز در پکیج گنجانده شده است. این منابع اضافی دو دسته اند؛

 1. منابعی که احساس کردیم برای تقویت هر چه بیشتر سطح دانش زبان و موفقیت در آزمون تافل مفید هستند، در محتویات هر بسته می‌توانید به عنوان منابع اضافی آنها را بکار گیرید.
 2. منابع معروفی که افراد بسیاری توصیه می‌کنند ولی جز ساختار اصلی این پکیج برای تافل نمی‌باشد.

حل و بررسی ۴۵ آزمون جامع تافل

برنامه‌ی تدوین شده‌ی تافل به گونه‌ای است که در طی آن مجموعا ۴۰ تا ۵۰ TPO را حل و بررسی خواهید کرد، هرچند این عدد به نظر زیاد است ولی اگر طبق برنامه عمل کنید خواهید دید که به راحتی تمام این آزمون‌ها بررسی خواهد شد.


مهمان ما باشید

با خرید این پکیج، فیلم‌های 'لغات ضروری تافل' از مجموع فیلم‌های خودآموز اسکورایز را به عنوان هدیه دریافت کنید.

مشاهده‌ی این فیلم


مخاطبین پکیج

 

در این محصول برای همه سطوح برنامه ریزی خاصی انجام شده است. طراحی این محصول حاصل تجربه تدریس اساتیدیست که چندین سال در زمینه تدریس تافل فعالیت داشته‌اند و می دانند که هر نفر با هر سطحی که باشد به چه روشی از آموزش و یا در چه حدی از تمرین نیاز دارد که آن فرد به نمره مطلوب خود دست پیدا کند.

در بسته آموزشی تافل 120 پایه داوطلب در زبان انگلیسی مانع از آن نمی شود که از آن استفاده نکند زیرا دلایل اختلاف پایه بین داوطلبین، اختلاف در بزرگی دایره لغات، مهارت لیسینینگ، گرامر، مهارت اسپیکینگ و مهارت رایتینگ آنهاست؛ اما باید دانست می توان با کمک بسته های آموزشی تافل 120 و با صرف وقت بیشتر تمامی این موارد را به بهترین شکل یاد گرفت و در کنار آن بر تکنیک های طلایی مسلط شد و نتیجه بسیار خوبی در آزمون نهایی کسب کرد. از طرفی افرادی که پایه قوی تری دارند می توانند با مرور کلمات و یادگیری تکنیک های طلایی برای آزمون نهایی، خود را هرچه بهتر آماده نمایند.

طبق براوردهای تجربی تیم تافل 120 زمان لازم برای آماده سازی برای آزمون تافل برای داوطلبانی که پایه زبان عالی دارند 1.5 ماه و داوطلبانی که ضعیفترین پایه انگلیسی را دارند 6 ماه. حال اگر شما از پایه متوسطی برخوردار هستید میتوانید با شرکت در تعیین سطح از مقدار زمان لازم برای آماده سازی خود مطلع شوید

پس بهانه نیاورید که سطح زبان انگلیسی شما پایین است. هیچ کسی در بدو امر زبان انگلیسی را نمی داند. با تمرین و ممارست و آموزش مناسب شما نیز می‌توانید در آزمون تافل نمره بالایی کسب کنید و این نمره را به عنوان یک نقطه قوت بزرگ و محوری در رزومه خود جای دهید.

تافل به جز دانش زبان، تکنیک‌های آزمون دادن نیز می‌خواهد!
سوالات متداول

 

قبل از پاسخ به این سوال به این سوال فکر کنید که چرا باید آیلتس بدهید؟

تقریبا تمامی دانشگاه ها هر دو امتحان را قبول دارند و البته چون تافل همیشه توسط خود ets برگزار میشود همیشه اعتماد و اطمینان خاطر برای شما در این ازمون وجود دارد. چیزی که در آزمون ایلتس دیده نمیشود.

اما جواب سوال اینکه این برنامه مختص آزمون تافل است.

شما با یک حساب سرانگشتی متوجه می‌شوید که با توجه به هزینه بالای کلاس ها, هزینه رفت و آمد, وقتی که بخاطر رفت و آمد تلف می‌کنید , قیمت محصول ما بسیار ارزانتر برای شما تمام می‌شود. این در حالتیست که در صف انتظار کلاس نباشید و اگر خوش شانس باشید ۵ الی ۶ ماه بعد نوبت به شما برای گذراندن دوره داده می‌شود. در حالی در آرامش کامل از هر زمان و در هرجایی که شما دوست دارید به مطالعه می‌پردازید.

پس این مبلغ پرداختی برای شما هزینه نیست بلکه سرمایه گذاریست.

در هنگام خرید می‌توانید گزینه "دانلود آنی به همراه ارسال بسته" را انتخاب کنید تا پکیج به صورت جزوه پرینت گرفته شده همراه با DVD برای شما ارسال شود.

تضمین بازگشت وجه ثبت‌نام

ما به قدری به اثربخشی و مفید بودن روشی که در این برنامه گنجانده شده مطمئنیم که به شما این تضمین را می دهیم که اگر به هر دلیلی کیفیت این محصول مورد نظر شما نبود، وجه ثبت نامی شما را به طور کامل برگردانیم.
هنوز مردد هستید؟

 

درخواست مشاوره

اگر هنوز مردد هستید، برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره با ما در تماس باشید.

و یا سوال خود را در دیدگاه‌ها بنویسید تا مشاوران پاسخ دهند.

تماس با مشاوران

بهانه نیاورید

شمایی که همیشه دنبال زمان مناسب بودی تا خوندن زبان برای آزمون هایی مثل تافل، آیلتس یا جی آر ای رو شروع کنی و تا الان چندتا از اون "از این شنبه شروع میکنم" رو پشت سر گذاشتی! یه زمان خیلی مناسب تا همین چند روز دیگه برای خیلی از ماها ایجاد میشه که میتونیم ازش بهینه استفاده کنیم و یک بار برای همیشه اینرسی قبل از شروع رو بشکونیم و آماده کنیم خودمونو برای آزمون های زبان. (یادت باشه که بیش از ۵۰ درصد سوخت موشک فقط صرف به حرکت دراوردن موشک در یک مایل ابتدایی مسیره! به اینرسی اولیه غلبه کنی دیگه تمومه! فقط شروعش مهمه)

شنبه هیچ وقت نمی‌آید، همین الان شروع کنید.
خرید

 

محتوای آنلاین

دسترسی آنی و دائم

190000 تومان

400000تومان 52.50٪ تخفیف تا:

ورود به صفحه کاربری

محتوای آنلاین و فیزیکی

دسترسی آنی و دائم
به همراه ارسال جزوات

310000 تومان

520000تومان 40.38٪ تخفیف تا:

ورود به صفحه کاربری

اگر قبلا خریداری کرده‌اید فقط کافیست وارد شوید.
دیدگاه‌ها

 

پاسخ به کامنت‌ها به صورت ایمیل ارسال میشود.

برای ثبت دیدگاه وارد شوید ورود به صفحه کاربری

NedaMomen

98/02/24

ببخشید من حداکثر توو روز ۳ ساعت میتونم وقت بذارم و زبانم هم بالای متوسطه. میخوام ببینم با سه ماه وقتی ک دارم، کمکم میکنه این پکیج یا نه؟ با کی باید صحبت کنم؟


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


scorize

98/02/27

سلام، خیلی بستگی به سطح اولیه شما و کیفیت اون سه ساعت داره، ولی در کل در مدت سه ما با سه ساعت خیلی راحت میشه نتیجه مطلوب گرفت، برای اطلاعات بیشتر در مورد بسته میتوانید با مشاوران تافل ۱۲۰ تماس بگیرید ۰۹۳۷۴۰۵۸۷۴۷


Mn6669

98/01/31

سلام. من پکیج را خریداری کردم. تماسی نداشتم.چقدر زمان میبره تا همکارانتون تماس بگیرن.


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


scorize

98/02/02

سلام دوست عزیز، تماس برای چه موردی؟ آیا برای اکانت شما مشکلی پیش اومده؟


[email protected]

98/01/31

با سلام پکیج خریدم اما نمیشه جهت دریافت از ایمیل درخواست داد ارورر 500 رو میده و شماره هم ثبت کردم کسی تماس نگرفت.


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


scorize

98/01/31

سلام، مشکل اکانت شما باید حل شده باشه، برای اطمینان در اولین فرصت همکاران ما با شما تماس میگیرند.


tdoesh

98/01/26

سلام وقت بخیر برای استفاده از جدول زمانبندی و برنامه، دانش زبانی ما چطور سنجیده میشه که ضعیف هست یا خوب؟ معیاری داره یا طبق نظر خودمون هست؟ در مورد اون تالار گفتگوی اختصاصی هم اگه میشه بیشتر توضیح بدید که به چه شکل هست؟ ممنونم


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


scorize

98/01/27

سلام دوست عزیز، در قدم ابتدایی این بسته، مجموعه تستی قرار داده شده که باید از خودتون امتحان بگیرید، نتیجه این آزمون تعیین کنننده سطح شماست، در این بسته یک پنلی هست که می‌توانید سوالات خود را در هر زمینه ای مطرح کنید، سوالات دیگران را ببینید و به انها پاسخ دهید که به آن تالار گفتگو میگوییم


Nabizadeh_q

98/01/25

سلام ممنون بابت پاسخ گویی ورود به داشبور هم با همین خطای 500 مواجه میشه 09142821139


برای پاسخ وارد یا عضو شوید

Nabizadeh_q

98/01/25

پکیج خریدم اما نمیشه دانلود کرد خطای 500 میده


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


scorize

98/01/25

همون طور که در کامنت قبلی گفتیم، مشکلی دیده نشد، لطفا شماره‌ی تماس خود را در محل مربوطه ثبت کنید تا همکاران برای حل مشکل با شما تماس بگیرند


Nabizadeh_q

98/01/25

بسته رو خریدم از ایمیل که لینک میزنه مجدد این خطا رو میده این خطا ۵۰۰ خطا در اتصال به پایگاه داده، لطفا مجددا تلاش کنید. لطفا برطرف کنید


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


scorize

98/01/25

سلام دوست عزیز، لینک بسته چک شد، مشکلی وجود نداره، لطفا در پایین صفحه‌ی داشبود (صفحه کاربری) شماره تماس خود را در محل مربوطه وارد کنید تا همکاران ما جهت اطمینان از کارکرد صحیح سایت و حل مشکل، با شما تماس بگیرند.


Nabizadeh_q

98/01/24

من چند بار ارسال مجدد ایمیل زدم ، خطا میده ، دلیلیش جیه؟ این خطا ۵۰۰ خطا در اتصال به پایگاه داده، لطفا مجددا تلاش کنید.


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


scorize

98/01/24

سلام، مرسی از اطلاع رسانیتون مشکل برطرف شد


Nabizadeh_q

98/01/24

چرا 120 تومان بین دو نسخه اختلاف قیمت هست؟ فقط به خاطر 300 صفحه پرینت؟


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


scorize

98/01/24

سلام دوست عزیز، این اختلاف برای چاپ، صحافی، رایت ۲ دی ویی دی و پست است،که اگر خودتون پیگیری کنید برای شهرستان‌ها بسیار بیشتر از ۱۲۰ تومان میشه


minashakeri

98/01/23

سلام وقت بخیر چرا نمیشه ویدیو ها و پادکست های داخل بسته ها رو دانلود کرد ؟ اینطوری هر دفعه که بخوام یک بسته رو باز کنم باید دوباره ویدیو ها رو دانلود کنم


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


minashakeri

98/01/23

منظورم ذخیره کردن ویدیو هاستscorize

98/01/23

سلام، سمت راست ویدیو‌های درون بسته گزینه‌ای به صورت ۳ نقطه وجود داره، از طریق این گزینه می‌توانید دانلود کنید.


Helia3000

98/01/23

سلام.امكانش هست پكيج رو خريداري كنم ولي ٢ ٣ هفته ديگه شروع كنم به خواندن؟


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


scorize

98/01/23

سلام دوست عزیز، بعد از خرید به صورت مادام العمر می‌توانید از بسته استفاده کنید.


Moloodesfahani

98/01/22

من میخوام برای ازمون msrt اماده شم به نظرخودم این دوره واسم مفیده چون سطحش از msrt بالاتره شما نظرتون چیه؟!


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


scorize

98/01/22

سلام دوست عزیز، این بسته برای تافل طراحی شده، بلاشک کمک بسزایی در سطح دانش زبان شما ایفا میکند، ولی آزمون MSRT نیاز به این سطح ندارد، لذا این بسته توصیه نمیشود.


کسرایی

98/01/14

من بسته آموزشی رو خریدم ولی نمیدونم از چجا باید دانلود کنم یا چطوری به صورت کامل دسترسی داشته باشم


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


scorize

98/01/14

سلام دوست عزیز، وارد قسمت داشبود شوید و از نوار سمت راست (در صورت استفاده از لپ‌تاپ) و یا سه خط موازی بالا سمت چپ (در صورت استفاده از گوشی)، گزینه برنامه‌ مطالعاتی تافل ۱۲۰ را انتخاب کنید، در آنجا برنامه مطالعاتی را مشاهده میکنید، با با رفتن به تب قدم ابتدایی می‌توانید توضیح کامل استفاده از بسته را مشاهده کنید.


mohammadsadegh.salimmoradi

97/12/29

سلام . بسته تافل ۱۲۰ رو خریداری کردم. ولی هنوز امکان استفاده از اون رو ندارم. ممنون میشم راهنمایی کنین من رو.


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


scorize

97/12/29

سلام، به قسمت تافل ۱۲۰ در داشبورد خود مراجعه کنید.


nym_am

97/12/23

سلام ببخشید این تخفیف تا کی اعتبار داره؟


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


scorize

97/12/23

سلام دوست عزیز، در صورتی که تمدید نشه، تا آخر جمعه


NedaMomen

97/12/22

اینجا ک نوشته ۴۸ درصد تخفیف، شما گفتید ۶۲ که


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


scorize

97/12/22

سلام دوست عزیز، بسته‌ی آنلاین ۶۸ درصد تخفیف داره در حال حاضر، و بسته آنلاین به همراه ارسال بسته فیزیکی ۴۸ درصد تخفییف دارد


Amir_m97

97/12/17

من هزینه رو پرداخت کردم ولی چیزی نیومده برام


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


Amir_m97

97/12/17

ایمیلمو تایید نکرده بودم ولی قبلش خریدمscorize

97/12/17

سلام، بله ثبت‌نام شما بدونه مشکل انجام شده است.


AMIR7

97/12/11

سلام تعدا صفحات جزوات چقدر هست؟ به نظر شما بهتر است انلاین رو بخریم یا با جزوه پرینتی؟


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


وطنپور

97/12/14

سلام دوست عزیز؛ مجموع جزوات حدودا 300 صفحه میباشد. در حالت آنلاین شما باید جزوات، پادکستها و ویدیوها را آنلاین مشاهده کنید و یا آنها را دانلود کنید و در صورت نیاز، جزوات را پرینت بگیرید. در حالت خرید پستی تمام جزوات به صورت یکجا و صحافی شده و تمام جزوات، پادکستها، ویدیوها و نرم افزارها در دی وی دی در اختیار شما قرار میگیرد.


Dihan

97/12/02

سلام، من می خواستم این بسته رو بخرم، اما برای خرید بسته دانلود آنی به همراه ارسال بسته بعد از وارد کردن مشخصات و آدرس و ... و زدن کلید ذخیره و پرداخت هزینه، دوباره وارد صفحه ی وارد کردن مشخصات و آدرس میشه، چطور این مشکل برطرف میشه و چطور می تونم این بسته رو بخرم؟


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


scorize

97/12/03

سلام، مشکل بر طرف شد، میتوانید مجددا امتحان کنیید


Pegah.sdt

97/11/11

سلام من این بسته رو خریدم ولی چیزی به اسم فیلم یا پادکست یا جزوه برام ارسال نشده یا ایمیل نشده. من اون قسمت آنلاین رو خریدم. جزوه ها و فیلم ها رو چطوری میتونم دانلود کنم؟


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


scorize

97/11/11

سلام دوست عزیز، وارد صفحه کاربری شوید, در نوبار سمت راست گزینه "برنامه‌ مطالعاتی تافل ۱۲۰" را انتخاب کنید، آنجا برنامه مطالعاتی به همراه فیلم و پادکست و جزوه و ... هست


Chatrasham

97/11/07

ببخشید من پیکیچ رو سفارش دادم، الان منتظر هستم برای فرستاده شه، بعد این نرم افزار ها توی DVD های پکیج هستن یا نیازه که خودم از قسمت منابع دانلودشون کنم؟


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


scorize

97/11/12

سلام دوست عزیز، منابع کامل داخل DVD ها هست


Kavmar

97/10/20

سلام وقتتون بخیر ببخشید جزوه های بسته آنلاین قابلیت پرینت شدن رو دارن؟ و اینکه دی وی دی ها فقط رو یک سیستم قابل اجراست؟؟


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


scorize

97/10/21

سلام، بله قابلیت پرینت شدن دارن ولی اگر بسته ارسالیی را خریداری کنید، به صورت پرینت شده به همراه دی وی دی برایتان ارسال میشود.scorize

97/10/21

خیر دی وی دی ها قابلیت استفاده در چند دستگاه را دارند


AMIR7

97/10/02

سلام این دوره برای افراد با سطح متوسط چقدر زمان میبرد؟


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


scorize

97/10/02

سلام دوست عزیز، همان طور که گفته شد، از ۱.۵ ماه تا ۶ ماه که بستگی به سطح شما و اراده شما داره، عموما با سطح متوسط ۳ ماهه میتوان انجام داد


m.naajafi69

97/09/23

vaaay mn faqat ye haftast ke daram az in estefade mikonam, vaaaaqan awwwlie dasteton dard nakone


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


m.naajafi69

97/09/23

be barname haye mn kheili nazm dade mec vaqanscorize

97/09/23

سلام دوست عزیز، خیلی خوشحالیم که براتون مفید و به درستی دارید استفاده میکنید. امیدواریم در آزمون تافل بدرخشید.


amd96.mahbob

97/09/18

من پکیجی که برای عید درست کردیدو خریدم و خیلی خوب بود تافلمم شدم ۱۱۱ واقعا خسته نباشید من هرچی خوندم همون عید بود یک دنیا ممنونم


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


scorize

97/09/18

خواهش میکنم خانم احمدی، تجاربتونو از آزمون تافل در اختیار ما بگذارید تا در قسمت تجارب اضافه کنیم.


newshaaa_m

97/09/18

محتوای بسته ارسالی و غیر ارسالی فرق داره؟ یا فرقشون فقط در ارسالشونه؟


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


scorize

97/09/18

سلام دوست عزیز، بله محتوا کاملا یکسانه فقط در حالت ارسالی جزوه‌ها صحافی شده به همراه دی وی دی ارسال میشه.


mona.janati

97/09/17

سلام، یه سوال داشتم: چند روز طول میکشه در حالت ارسالی به دست ما برسه؟ مرسی


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


scorize

97/09/17

سلام دوت عزیز، پکیج تا کمتر از ۲۴ ساعت کاری تحویل پست داده میشود مدت زمان مورد نیاز برای ارسال بستگی به پست دارد.


mohamadii87817

97/09/16

تفاوت این بسته آموزشی با بسته آموزشی عید چیست؟


برای پاسخ وارد یا عضو شوید


scorize

97/09/16

در بسته عید جزوات ابتدایی تر بوده اما در این بسته که 6 ماه مداوم برویش کار شده بهترین جزوات برای داوطلبان تدوین شده است. در بسته عید به علت نبود مشاوره رایگان مشاوره کم صورت میگرفته اما در این بسته گروهی از مشاوران 24 ساعته برای پاسخگویی به سوالات شما آماده اند. در بسته عید تنها برای حل 3 تا آزمون TPO شما راهنمایی میشدید و حل سایر 50 آزمون به عهده خود داوطلب بود اما در این بسته برای حل 40 الی 50 TPO برای شما برنامه ریزی شده است.